Karadeniz Pet

kusumda asiri tuylenme var

masochist

Yeni Üye
ljDL9p.jpg

İlk Defa Gördüm O Tüylre Sabitmi Vucudunda Acaba Yoksa Elinizle Asılınca Çıkıyor Mu?

evet sabit

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:46 --

beyler acil yardım lütfen diğer kuşta da başladı vitamin ve parazit ilacı fayda etmedi

yemeleri icin yem harici neler veriyosunuz? suyuna ekstra bisey katiyo musunuz? vitamin verme sıklıgınız ne? asiri vitamin yukleme neden olmus olabilir. kafesinizin temizligine dikkat ediyo musunuz? telleri biraz kotu geldi bana acikcasi. o telleri kemirdikleri icin zararli maddeler almis olabilirler. parazit oldugundan eminseniz ilac kullanin bence. onun ic organlarda, salgilarda bi sorun olabilir.biraz daha detayli bilgi verirseniz daha iyi olur ne zamandir boyle disi kus, hareketkeri nasil, diskisi nasil, onun disinda herhangi bir degisiklik yaptiniz mi gunluk rutinlerinde? cok degisik bisey. yabanci sitelere de bakmistim biraz ilk yazdiginizda merak edip ama bisey yok onlarda da. bi yerde sadece demisler fazla tuy uzamasi karaciger, tiroid ya da bobrek probleminden dolayi olabiliyomus diye.

Geri