petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumda mantar mı çıkıyor (Yüksek çözünürlük fotoğraflı)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur eren tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. onur eren

onur eren Guest

Merhaba dün burnunun sağ deliği biraz tıkalıydı Acaba burnunu temizlemek için o soyulan kısımlara tırnaklarıyla zarar mı verdi?

Merhaba dün burnunun sağ deliği biraz tıkalıydı Acaba burnunu temizlemek için o soyulan kısımlara tırnaklarıyla zarar mı verdi?

lütfen yardımcı olun, teşekkürler.

Düzeltme: Bu arada o soyulma gibi olan yerler dün oldu (mantar olabileceğini düşündüğüm yerler.)

#1 onur eren, 1 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ağustos 2014
  2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Mantara benzemiyor gagasında ve ceresinde öyle ufak soyulmalar olabilir siz arada bir oralarına ve ayaklarına vazelin sürün önlem için

3. onur eren

onur eren Guest

Hızlı cevabın için teşekkürler.

burnunun sol deliğinin altında hafif sümük gibi bir şey duruyor bu arada fotoğrafta fark edersiniz. (gerçekte daha küçük gözüküyor) o yüzden mantar olabilir diye düşündüm. büyük ihtimal orayı kendi temizlemeye çalıştığı için soyuldu.

suyla temizlemeye çalıştım izin vermedi, elimden geleni yapıp ilerleme var mı diye bakacağım.

teşekkürler.

4. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    Suyla olmaz dediğim gibi hafifçe vazelin sürün burun deliğine kaçırmadan ayaklarıda dahil olmak üzere.

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ben bir sorun göremedim bonyo verıyorsanız içine elma sırkesi koyun fazyası olur

6. onur eren

onur eren Guest

peki teşekkürler. ayrıca bazen ağzını hızlıca açıp kapıyor (ağızında bir şey geveliyormuş gibi) ve çekirdek çitleme sesi gibi bir ses çıkıyor bunu yaptığında.

Kendini temizledikten sonra olan bir şey mi acaba bu (gagasıyla temizlediğinden dolayı böyle bir sonuca vardım).

düzenleme:

murat DEMİR11 teşekkürler.

#6 onur eren, 1 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ağustos 2014
  7. Aytekin DOĞAN

Beğenileri:
    0
    Bu hareketler keyfi yerinde olduğu zaman yaptığı hareketlerdir sorun yok.

Sayfayı Paylaş