Karadeniz Pet

kuşumda yumurta mı var

Taner ALTIN

Emektar Üye
lBGpjX.jpg
nY6prV.jpg
kZzpvD.jpg
PvWNQ5.jpg
lBGpEJ.jpg

kalamarı bugün taktım baya gagaladı arada yuvalığa girip gagalıyor yuvalığı kapısını falan yorumlarınızı bekliyorum haftada 2 kere vitamin takviyesi yapıyorum

Yumurtlama evresınde kus ama tam olusmamıs bı kac gun sonra tekrar resım cek koy derım

Bu kusun cinsi ne benim kusumun aynisi ve yumurtasi var gibi

Yumurtlama evresınde kus ama tam olusmamıs bı kac gun sonra tekrar resım cek koy derım

peki hocam birkaç gün sonra tekrardan koyarım resim bu arada poposuna baktım 1 tane dışkı yapışmış dışkı rengi açık yeşil katılığı normal arada böyle oluyor ya kendi düşüyor yada dişi temizliyor sizce bir sıkıntısı varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

Bu kusun cinsi ne benim kusumun aynisi ve yumurtasi var gibi

ırkını şey demişlerdi ingiliz kırması kalıbıda var kuşun baya geniş bi göğüsü var

Sen bana sunu deyıver kakası buyuk ve koyu kına rengıne yakınmı varmı boyle bı durum ?

Zaten bırıktırıp bı anda bırakıveriyor kusunda yumurta var dostum hadi hayırlı civcivler :) takla atmaya basla evde

Zaten bırıktırıp bı anda bırakıveriyor kusunda yumurta var dostum hadi hayırlı civcivler :) takla atmaya basla evde

şuan sevinçten ölüyom :D harbi varmı şimdi hocam şaka maka yapmıyorsun değil mi birde rahat etsinler diye şimdi gittim kırmızı bir örtüyle üstlerini örttüm kuşlar gözükmüyor sadece alt tarafı açık bir zararı olmaz değil mi :D

örtmene gerek yok yuksek bı yere koy uzerı acık kalsada olur saka yapmıyorum yumurtlayacak korkma :)

örtmene gerek yok yuksek bı yere koy uzerı acık kalsada olur saka yapmıyorum yumurtlayacak korkma :)

yüksek bir yere koyamadığım için örttüm üstlerini dün benim odama aldım dolabın üstüne koydum gece dişi çırpınmaya başladı kafesin içinde ordan oraya uçuyordu içeri aldım tekrar

Alistira alistira soyleseydiniz kalp krizi gecirecek simdi

Bişey olmaz :) ilk heyecan nede olsa şimdi 2 saat ayrılmaz kuşların basından ruyasındada gormeye başlar buyuk ıhtımal

Bişey olmaz :) ilk heyecan nede olsa şimdi 2 saat ayrılmaz kuşların basından ruyasındada gormeye başlar buyuk ıhtımal

sürekli gidip geliyorum odaya :D ciddiyim rüyalarıma giriyordu kuşlarım böyle birsürü yavrusu oluyordu artık kafesten dışarı taşıyordu yavrular

Oooooo sen ne diyon gangnam stayl la ankara havasi oynar bu simdi.

Kurcalama fazla hayvani bi huzur vee onlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

Ha birde sakin kafese sarilip uyumaya kalkisma

Geri