Karadeniz Pet

kuşumda yumurta mı var

Kurcalama fazla hayvani bi huzur vee onlara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

Ha birde sakin kafese sarilip uyumaya kalkisma

:D :D :D şimdi bir foto daha çektim kanat iyice düşmüş galiba
rYkvBP.jpg

Ballı kraker kullanma ama benden soylemesı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

TACİZ ETME HAYVANI .d

Kesinlikle yumurtasi var ahanda buraya yaziyoeum ...... dememi bekliyorsun ama soylemicem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Balli kreker degil o cunki uhulu kreker yapistiriolar onu bak dilini deydir gör.

Kesinlikle yumurtasi var ahanda buraya yaziyoeum ...... dememi bekliyorsun ama soylemicem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:51 -->-> Daha önceki mesaj 16:50 --

Balli kreker degil o cunki uhulu kreker yapistiriolar onu bak dilini deydir gör.

nolur söyleyin hocam :D kalp krizi geçircem şimdi takla atıcam ama bi yerimi sakatlarım diye korkuyorum :D

Kuşlarıda al yanına takla atmaya başlayın bence .d

Krekeri cikar ve aman temiz olsun guzel olsun kafesim falan fibi dusuncelere kapilipta kafeste degisiklikler yapmayada kalkisma.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Ha bide kuslari ucurma disi cok ucamaz gucu yetmez cnki kendini tasiyamaz duser yumurtasi falan kirilir allh korusun

Hayırlısı olsun,

şey yaptım tüneklerini değiştirdim tahta koydum plastikti bir sorun olmaz değil mi

Fazla degisiklik ypma ama tahta tunek kullanman lazmdi zaten .

Cikar o uhu bal degil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Kendin yap balli krekerini bak internettn tarifine firinlican zaten dha faydali en azindan

Cikar o uhu bal degil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:46 --

Kendin yap balli krekerini bak internettn tarifine firinlican zaten dha faydali en azindan

tamam hocam bide dişimde durgunluk var bu aralar bi yem yemek için aşağı iniyor durgun olması normal mi

2 hafta en fazla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Mama yap ver yumurta hasla bir cay kasigi bal koy iki tane bebe biskuvisi ez icine huvuc rendele ver

Verdikten en fazla 1.5 gun snra dok onu cnki bozulur hava sicak fazla yap koy dolaba iki gunde bir ver yda uc hep mama vermenede gerek yok kirmizi biberlerden kesip ber icini yesinler aci olmayanlardan ama pul biber degil haa

Geri