petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumdan aşırı korkuyorum lütfen yardım edin :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kletra tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. kletra

kletra Guest

arkadaşlar yavru bir muhabbet kuşum var 2 aydır bizde ve bana çok alıştı kafese elimi soktuğumu gayet sakince onu okşamamı bekliyor ama bu kezde ben kuştan korkuyorum elimi süremiyorum kuşa ya birden sinirlenip elimi ısırırsa?? o elimi ısırmasını düşündükçe içim gidiyor çok korkuyorum ısırmasından arkadaşlar acıtıyormu muhabbet kuşunun ısırması yardım edin lütfen kuşun benden korkmadığı kadar ben kuştan korkuyorum :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hasta olunca iğne yediysen eğer, çok şiddetli ısırırsa, anca ona denk gelir acısı..

3. kletra

kletra Guest

yapma be babamın elini ısırmış geçen izi çıkmış böyle iğneden korkmam normalde ama bu korkumu yenmek için ne yapmalıyım? bide çok aşırı ısırmadığı zaman nasıl acıtıyor?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuş erkekse çok acıtmaz zaten.
    Dişi ise kanatana kadar yolu var. O da avuçlarsan.. :)

5. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir iki kere ısırır sonra bırakır alışır elinde durmaya.

6. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    kuşuna göre değişiyor bende birtane dişi var oyun amaçlı ısırıyor ve sadece dıdıklıyor başka bir dişim var köpek gibin ısırıyor resmen ısırdığı yer morarıyor :D

7. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Erkekse hic korkma fistik saldirma amaçli isirsa bile ne morariyor ne kanatiyor. Ama disiyse bisey diyemicem.

8. halil dogan

Cift al bir daha az isirir

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Muhabbet kusundan korkmak

,
  2. muhabbet kuşundan korkmamak için ne yapılmalı