Karadeniz Pet

Kuşumu Alıştıramadım

Erdem Kurt

Yeni Üye
Kuşumu alalı 1 ay oldu hergün dışarı çıkarıyorum geziyor kafesine geri giriyor kafesinden öpücük bile atıyor elimi soktugumda hemen kaçıyor elime bir türlü alamıyorum ve tüyleri dökülmeye başladı napabilirim.

ZLYA50.jpg

4L0ZWQ.jpg

ORE3OQ.jpg

Son düzenleme:
Fotoğrafını bizimle paylasirsaniz iyi olur fotoğrafı hizliresim.com a yükleyip forum yazan linki kopyalayıp yapistirabilirsiniz

Yavru kuşların eğitimi daha kolay olur,sizin kuşunuz yavru olmadığından eğitim yaşını geçmiş biraz ama bu eğitimi imkansız anlamına gelmez ama biraz daha uzun zaman alır.

Kusunuz damızlık erkek olmuş ve tüy değişiminde aşırı ilgi ile alisabilir belki ama zor

aynı kustan bendede var benimki daha kafese yaklaşır yaklaşmaz kaçıyor

Baya bir zor olacak ama biraz aç bırakın elinizden yem yesin. Ve elinize alın sıkmadan biraz tutun sürekli yapın bunu alışır inşallah.

Baya bir zor olacak ama biraz aç bırakın elinizden yem yesin. Ve elinize alın sıkmadan biraz tutun sürekli yapın bunu alışır inşallah.
Fatih Bey benim bildiğim kadarıyla kuşu avuclamak strese sokabilir ayrıca aç bırakmak hiç uygun değil gibi

Fatih Bey benim bildiğim kadarıyla kuşu avuclamak strese sokabilir ayrıca aç bırakmak hiç uygun değil gibi
Evet strese sokabilir. Fakat bazi kuslarda ise yariyor ben öyle yapmistim yasina giren kusta. Yinede onerimiz yavrudan alim alistirmsk.

Geri