petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumu alistiramadim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Orcun35 tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar kusum ele gayet alisik fakat kasimaya bir turlu alistiramadim. Elimi kafasinin yanina goturunce rahatsiz oluyor kaciyor. Elimle tutup kasimam mi lazim alismasi icin ? (Kusumu daha once hic elimde tutmadim)

2. 775599

775599 New Member

Beğenileri:
    0
    Alıştırırken ben marul kullandım hayla da kullanıyorum 2 hafta da odanın ortasından elimi şıklatınca elime gelio marul alıştırmada çok etkili tavsiye ederim istedini yaptırırsın marulla mermiye kafa atarlar marul için :D

3. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Bi deneyeyim ben de iyimis :D

4. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Kardesim benimki de kasindirmiyodu elimi ısırıyodu ben de kafese takilan olimpiyat halkasi var kafasini o kasirken bende onla kasidim izin verdi simdi elimle kasiyorum hastasi oldu kasinmanin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Yani bi eşya araciliğiyla kasi

5. Orcun35

Orcun35 New Member

Beğenileri:
    0
    Bunu da denicem kardes cok sagolun :D

Sayfayı Paylaş