Karadeniz Pet

kuşumu kafesten çıkardım

• Konbuyu başlatan Muhammed Durmuş
  • Başlangıç tarihi
M

Muhammed Durmuş

Guest
çıkarır çıkarmaz uçtu bikaçkere bana mesafeli şuan ne yapmam gerek

Ses cıkaran televizyon vs ne varsa kapatın.. onla alçak ses tonuyla konuşun.. yavaş yavaş yanına yaklaşın.. ellerinizi görebileceği bir yere koyun.. ani hareket etmeden yaklaşın.. gözlerinin içine bakın.. siz konuştukça sakinleşecek gözlerini kapatmaya baslayınca yavaşça elinize yem dökün, avucunuzu uzaktan gösterin.. konusa konusa sessizce yaklaştırn bakalım yiyecek mi

Umur hocam olmuş mu üstteki yorum :) aklıma geleni yazdım, gerçi siz daha iyi bilirsiniz eğitimi..

kendine yakın olanları yedi elime gelmeye korkuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

Umur hocam olmuş mu üstteki yorum :) aklıma geleni yazdım, gerçi siz daha iyi bilirsiniz eğitimi..

saate kondu ayvayı yedim :(

kendine yakın olanları yedi elime gelmeye korkuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:20 --

saate kondu ayvayı yedim :(

sıkıntı yok, acıkınca iner aşağıya.. hiç elleme.. güveni sarsılmasın.. sürekli yem yedirin elinizde..

ellemiyorum zaten bakıyor bana saatin tepesinden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

sıkıntı yok, acıkınca iner aşağıya.. hiç elleme.. güveni sarsılmasın.. sürekli yem yedirin elinizde..

bugün dışarda kalacak büyük ihtimalle yakalamaya çalışırsam güveni sarsılır

görebilecegi bir yere yem dök, sabah iner yer acıkınca..

Geri