petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu sıcak mı çarptı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve meta01903 tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. meta01903

meta01903 Guest

Dün yeni çiftimi eve getirirken araba içi baya sıcaktı kuşları kafese aldım dışkıları sulu şekilde dişi dünden bugüne tünekte gözlerini kapatıyo erkek biraz daha iyi ona göre

2. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    dişi tüylerini kabartıyormu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

kabartıyormu ?

#2 Mubiş5, 26 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  3. meta01903

meta01903 Guest

hayır tüylerini kabartmıyor tünekte gözlerini kapatıyo herangi bir ses felan duysa açıyor dışkılarıda sulu dışkı .... üreticiden aldıgım zaman ordaki kafeslerinde baya hareketliydiler yuvalıga girip çıkıyordu ama dün yeni evine geldiler

4. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1
    sıcak konusundan bende muzdaripim arkadaşlar... balkondaki salmamda bayaa sıkıntılı oluyor. gölgelik falan da yaptım ama yine de sıcaklıyor kuşlar, hava çok sıcak çünkü... farklı bir yere koyabilecek durumum yok. sularını eksik etmiyorum, fazla fazla suluk var artı her sabah tazeliyorum ama öğleden sonraları çok bunaltıcı oluyor izmirde... kafesin yerini değiştirmek dışında fikri olan var mı ne yapmak lazım?

5. meta01903

meta01903 Guest

dişinin halen yem yedigini görmedim bir kaç damla su içti tünekte gözleri ara ara kapalı duruyo erkeğin yanında of inş hastalanmamıştır

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    dısın kusun ıshal olabılır kuscuya gıt aspur al yarım kılo yemlıge koy yesın duzelır kafese alısma suresıdır bırkac gunu bulabılır ıyı gozlemle kusu ara ara kontrol et

7. meta01903

meta01903 Guest

az önce ilk defa yemlige indi baya yedi suyunu içti çok az da olsa önceki haline oranla daha canlandı

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kafeslere banyoluk koyun, serinlemeleri onlara iyi gelecektir.

9. meta01903

meta01903 Guest

dişi kuş artık yeme ve su içmeye başladı kendine geldi maşallah moralim yerine geldi sulu dışkıları düzeldi....sanırım yol stresine girmişti gelirken neyseki atlattı

Sayfayı Paylaş