Karadeniz Pet

Kuşumu sıcak mı çarptı ?

• Konbuyu başlatan meta01903
  • Başlangıç tarihi
M

meta01903

Guest
Dün yeni çiftimi eve getirirken araba içi baya sıcaktı kuşları kafese aldım dışkıları sulu şekilde dişi dünden bugüne tünekte gözlerini kapatıyo erkek biraz daha iyi ona göre

dişi tüylerini kabartıyormu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

kabartıyormu ?

Son düzenleme:
dişi tüylerini kabartıyormu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

kabartıyormu ?

hayır tüylerini kabartmıyor tünekte gözlerini kapatıyo herangi bir ses felan duysa açıyor dışkılarıda sulu dışkı .... üreticiden aldıgım zaman ordaki kafeslerinde baya hareketliydiler yuvalıga girip çıkıyordu ama dün yeni evine geldiler

sıcak konusundan bende muzdaripim arkadaşlar... balkondaki salmamda bayaa sıkıntılı oluyor. gölgelik falan da yaptım ama yine de sıcaklıyor kuşlar, hava çok sıcak çünkü... farklı bir yere koyabilecek durumum yok. sularını eksik etmiyorum, fazla fazla suluk var artı her sabah tazeliyorum ama öğleden sonraları çok bunaltıcı oluyor izmirde... kafesin yerini değiştirmek dışında fikri olan var mı ne yapmak lazım?

dişinin halen yem yedigini görmedim bir kaç damla su içti tünekte gözleri ara ara kapalı duruyo erkeğin yanında of inş hastalanmamıştır

dısın kusun ıshal olabılır kuscuya gıt aspur al yarım kılo yemlıge koy yesın duzelır kafese alısma suresıdır bırkac gunu bulabılır ıyı gozlemle kusu ara ara kontrol et

az önce ilk defa yemlige indi baya yedi suyunu içti çok az da olsa önceki haline oranla daha canlandı

sıcak konusundan bende muzdaripim arkadaşlar... balkondaki salmamda bayaa sıkıntılı oluyor. gölgelik falan da yaptım ama yine de sıcaklıyor kuşlar, hava çok sıcak çünkü... farklı bir yere koyabilecek durumum yok. sularını eksik etmiyorum, fazla fazla suluk var artı her sabah tazeliyorum ama öğleden sonraları çok bunaltıcı oluyor izmirde... kafesin yerini değiştirmek dışında fikri olan var mı ne yapmak lazım?

kafeslere banyoluk koyun, serinlemeleri onlara iyi gelecektir.

dişi kuş artık yeme ve su içmeye başladı kendine geldi maşallah moralim yerine geldi sulu dışkıları düzeldi....sanırım yol stresine girmişti gelirken neyseki atlattı

Geri