petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun ayağı kanadı bakarmısınız!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erkan yıldız tarafından 11 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. erkan yıldız

arkdaşlar 10 dk önce kuşumun ayağı kanadı evde bir kuş daha var ve sanırım ayağını gagaladı ayağı kanadı kanaması durdu. marol verdim yiyor birşeyi yokmuş gibi görünüyor.mikrop falan kaparmı ne yapmam lazım yardım lütfen:(

2. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    kanı durduysa krem sür braz zamanla iyileşecektir merak etme

3. erkan yıldız

krem derken nasıl bir krem adını yazabilirmisiniz birde hemen mi sürmeliyim bir köyde oturuyorum ve yakınlarda petshop yok. kuş ayağının üstünde durabiliyor. hatta kafeste tepiniyor. mikrop kapmasından korkuyorum

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    petshop yoksa normal krem sür.çok azda oksijenli su dök mikrop kırılsın

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Terramycin sürebilirsin eczanelerde bulunuyor. Deri merhemi. Ayrıca kavgalar çok şiddetliyse ve diğer kuşun hâlâ ayağa eğilimi varsa ayırın.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşun ayağı kanadı