Karadeniz Pet

kusumun ayagindaki kirmizi yaralar

sleepdown

Yeni Üye
kusumun ayaklarinda kirmizi sekilde yaralar var arkadaslar. Bir yere konarken falan bir kerede konamiyo bendr disari cikarmiyorum. Ama asiri derecede disari cikmak istiyo tellere atlyp bagiriyor ayaklarida aciyor sanirim. Kan yok ama kirmizi kirmizi yara var veterinere goturemyrm surekli calisiyorum malesef kusumlad geceleri ilgileniyorum. Yardimci olabilrmsnz

mGBlQy.jpg

Yaralar ayni bu sekilde arkadaslar. Evde olmadigim icin fotogrf atamadm ama ayni bu sekil

Son düzenleme:
geçmiş olsun yardımcı olmak isterdim ama bi fikrim yok uzman arkadaşlardan yardım gelse iyi olur çok üzüldüm durumuna :(

Tam göremedim ama bakteriyel kökenli veya mantar olabilir anlayanlar detaylı cevap verir ama yakından fotoğraf koyarsan iyi olur. Nemlendirici krem sür altına biraz zaten bir şey yapmaz hayvana belki toparlar

tünekler nasıl? onlardan dolayı olabilir belki. özellikle şu kumlu tünekler ayak sağlığı için pek iyi değilmiş.

Arkadaslar tunekler beyaz renkli sert ama tahta degil. sol ayagindaki yamuk basma olayi cozuldu gibi az daha yarasi var sol ayaginda. Oda gecince sorunu kalmicak gibi ancak sag ayagindaki yara biraz buyuk. Yaralari ilk farkettigimde kipkirmiziydi ancak yaralarin uclari boylr sari olmaya basladi kabuk tutmus gibi. Kusun kafesi hergun temizlyrm suyunuda yeni koyuyorum. Bu gece nemlendirici krem surucem.

Geri