Karadeniz Pet

Kuşumun davranışları birden değişti

pathetic

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sabahleyin gayet normaldi fakat denize gitmek için evden çıkıp geri geldiğimde davranışlarının değiştiğini fark ettim.Kuş çok halsiz, nefes alırken tüm vücuduyla hareket ediyor ve ötmüyor. Dışarı çıkardıktan sonra uçmaya da pek istekli olmadığını fark ettim, genelde hoşuna gitmeyen davranışları şu an pek umursamıyor. devamlı ileri geri hareket edip gözleri kapalı bekliyor. Bir de ağzını kapatıp açıyor.

Ceyranda bırakmış olabilir misiniz?

Bu arada bilen biri yazana kadar kuşun ve dışkısının(kafesin altına peçete koyup) fotoğraflarını eklerseniz hızlı dönüş olur

Ceyranda bırakmış olabilir misiniz?

Bu arada bilen biri yazana kadar kuşun ve dışkısının(kafesin altına peçete koyup) fotoğraflarını eklerseniz hızlı dönüş olur
peçete koymadan çektim ama

Ekli dosyalar

• IMG-20210729-WA0008.jpeg
    IMG-20210729-WA0008.jpeg
    871.6 KB · Görüntüleme: 14
Normal gibi durmuyor siz yine peçete koyup tekrar daha net şekilde çekip gönderin

Dışkısı siyah görünüyor resimde söylediği gibi peçete koyup atın. Siyahsa yem yiyip yemediğini kontrol edin. Aç ise ve yemiyorsa siz besleyin. Koksidiyozda olabilir. Bir yere çarpmış ya da hasar almış değil dimi?

Dışkısı siyah görünüyor resimde söylediği gibi peçete koyup atın. Siyahsa yem yiyip yemediğini kontrol edin. Aç ise ve yemiyorsa siz besleyin. Koksidiyozda olabilir. Bir yere çarpmış ya da hasar almış değil dimi?
hayır yazlığa geldiğimiz için bir iki kez çıkardık kafesten onda da tavana sürttü uçarken fakat bu olay olalı baya oldu

hayır yazlığa geldiğimiz için bir iki kez çıkardık kafesten onda da tavana sürttü uçarken fakat bu olay olalı baya oldu
Aç olduklarında siyah dışkılama görülebiliyor. Koksidiyozda da siyah dışkılama görülebiliyor. İmkanınız varsa veterinerden bir dışkı analizi isteyin.

Kısa zamanda yem değişimi yaptınız mı?

Geri