Karadeniz Pet

Kuşumun eşi kaçtı :(

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Konuşan erkek bir kuşumuz var konuşmayı öğrettikten sonra yanına 2 aylık dişi bir kuş aldık 1.5 ay birlikte kaldılar hatta konuşan kuşumuz dişiyi bize alıştırdı elimize omzumuza kendiliğinde gelmeye başladı konuşmaya çalışıyordu falan neyse geçen hafta sonu bu kuşumuz pencereyi açık bırakmıştım mutfağa gittim geldim kuş yok kaçmış benim sorum şu 1.5 ay birlikte kaldı dişi ile erkek kuşum yanına tekrar dişi almam gerekir mi psikolojik olarak kendini yanlız hissedeer mi sizce ama üzgün durgun halleri yok dişi kaçtığından beri. Önerileriniz dikkate alınacak lütfen ona göre yorum yapalım

Kuşunuz yetişkin ise alacağınız bir dişi onu daha mutlu eder.. Genede siz bilirsiniz, özetlediğiniz durumda kuşunuzun dişi bir kuşa ihtiyacı olup olmadığına siz bizden daha iyi karar verebilirsiniz.. :)

Kuşunuz yetişkin ise alacağınız bir dişi onu daha mutlu eder.. Genede siz bilirsiniz, özetlediğiniz durumda kuşunuzun dişi bir kuşa ihtiyacı olup olmadığına siz bizden daha iyi karar verebilirsiniz.. :)

7 aylık yakışıklı bir genç kuşumuz. Davranışları hareketleri bize ilgisi giden kuşu pek aramadığını gösteriyor fakat bide psikolojik olarak etkilenme ihtimali var tabi o yüzden sizlere bi danışayım dedim. ne demişler bin bilsende bir bilene danış :)

Bence Aynı yaşda bir dişi koyun kafese, sizinde dediğiniz gibi etkilenmemiş ama bir dişi isteyecek olabilir.

Bir dişi koyarsanız zararı olmaz, ama koymazsanız ve bir dişiye ihtyiaç duyarsa erkek daha kötü olacakdır.

Benim Düşüncem.

Bence Aynı yaşda bir dişi koyun kafese, sizinde dediğiniz gibi etkilenmemiş ama bir dişi isteyecek olabilir.

Bir dişi koyarsanız zararı olmaz, ama koymazsanız ve bir dişiye ihtyiaç duyarsa erkek daha kötü olacakdır.

Benim Düşüncem.

yetişkin denk bir dişi kuşu 3 4 ay sonra koyarım yanına diye düşündüm iş güç yüzünden ilgilenemeyebilirim yanlız kalmasın diye. öneriniz için teşekkür ederim

yetişkin denk bir dişi kuşu 3 4 ay sonra koyarım yanına diye düşündüm iş güç yüzünden ilgilenemeyebilirim yanlız kalmasın diye. öneriniz için teşekkür ederim

Böyle bir düşünceniz varsa, kuşunuz eş tutacağı dişiyi kendisi seçsin..

Geri