Karadeniz Pet

Kuşumun ishal durumu..

• Konbuyu başlatan BonezCrusher
  • Başlangıç tarihi
B

BonezCrusher

Guest
ne yapsam duzelmedi kıçı tutmuyo :mad:

hala mı ishal yaşaması mucize sizin kuşun

BonezCrusher' Alıntı:
gjgl92.jpg

Bu fotoğrafta ishale dair bir iz yok, temiz bir kağıt üzerine yeni fotoğraf, kaka gayet normal, zaten kuşun keyfi yerinde diyorsun. Eğer içine sinmiyorsa bir veterinere göstermelisin.

kafesin altına beyaz kağıt koy dışkıları çek öyle daha net anlaşılır

kuşlarının altını daha sık temizlemelisin. kuşun patates yediğini kim söyledi ben hiç patates yiyeni görmedim de? Benim kuşta ishal 5 gün COXİDİN tedavisi uygulayıp 2 gün ara verdim. Sonra da 7 gün sulfamezatin+tetramezatin tedavisi uyguluyorum şuan 5. gün hayvan yem yemeye başladı. eğer gerçekten ishalse dediğim ilaçlara ulaşmalısın. Birde kanarya yemi(Aspur) koy

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

1-2 aydır böyle haşlanmış patetes - yımırta Maflor diye ilaç verdi eczane

eczaneye ne dedinizde MAFLOR verdi? Maflor bir probiyotiktir ve insanlar içindir ben ökendim için kullanıyorum ayda 1 şase olarak. Kuşa maflor kesinlikle iyi gelmez ishal değilse bile ishal eder haberin olsun. İshale maflor veren nasıl bir zihniyette olan eczacı acaba el-insaf

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:47 --

1-2 aydır böyle haşlanmış patetes - yımırta Maflor diye ilaç verdi eczane

eczaneye ne dedinizde MAFLOR verdi? Maflor bir probiyotiktir ve insanlar içindir ben ökendim için kullanıyorum ayda 1 şase olarak. Kuşa maflor kesinlikle iyi gelmez ishal değilse bile ishal eder haberin olsun. İshale maflor veren nasıl bir zihniyette olan eczacı acaba el-insaf

Geri