Karadeniz Pet

Kuşumun neyi var çok hasta

Geceden suluğu alıp ilk ilacı halledebilirsiniz, ikincisinde ise en az 2 saat susuz bırakmalısınız, ancak kuş fotoğraflarda çok kötü görünüyor, inşallah düzelir
İnşallah düzelir :( Vitamin olarak ne kullanmalıyım

Çok geçmiş olsun, kuş epey hasta görünüyor zaten. Tedaviye devam edin. Yem yemesini sağlayın direnci düşmesin. Avcunuza yem koyun oradan yedirin gerekirse. Taze meyve sebze verin. Vitamin olarak seranın ürünlerine iyi deniyordu.

Çok geçmiş olsun, kuş epey hasta görünüyor zaten. Tedaviye devam edin. Yem yemesini sağlayın direnci düşmesin. Avcunuza yem koyun oradan yedirin gerekirse. Taze meyve sebze verin. Vitamin olarak seranın ürünlerine iyi deniyordu.
Teşekkür ederim. Aminosol öneririmisinz

Kuşun yaşı kaç benim kuşumda böyle olmuştu daha önceden apexisol kullandım vesayre kullandım bir işe yaramamıştı kuş kumu işe yarayabilir belki emin değilim ama kuşumu kaybetmiştim üzgünüm

Aminosol tavsiye etmem. Hipraminchok kullanıyorum şu anda ve gayet memnunum. Bunun haricinde yine kullandığım Gervit W tavsiye edebilirim. Nekton ürünlerinin de başarılı oldukları söyleniyor

Symcox 0.5 ml tam suluga ve vitaform mercimek kadar tam suluga 3 gun boyunca 2 farkli sulukta beraber verildi. Sonra symcox kes dedi veteriner, neo teramycn ve vitaform 2 gün beraber verildi ama duzelme yok. 5 gün kullandım ilaçları bi düzelme olmayınca dunde sirkeli su verdim. Suan durumu bu. En basta cok suluydu diskisi, ilaclardan sonra katilaştı macun kivama geldi ve popoya cok yapıştı ve rengi siyaşlaşmaya başladı. Fakat hiç bir düzelme yok lütfen yardım edin
2 suluk diye birşey çok hatalı olur. Kuş hangisini nasıl içecek? İşine geleni veya önüne geleni içer. Suluğuna 3-5 damla ercefuryl damlatıp iyice karıştırın 1 gün daha fazla vermeyin. İshali geçecektir. Tekrarlarsa ve başka bir tedavi yapmak gerekiyorsa ayrıca yaparsınız.

2 suluk diye birşey çok hatalı olur. Kuş hangisini nasıl içecek? İşine geleni veya önüne geleni içer. Suluğuna 3-5 damla ercefuryl damlatıp iyice karıştırın 1 gün daha fazla vermeyin. İshali geçecektir. Tekrarlarsa ve başka bir tedavi yapmak gerekiyorsa ayrıca yaparsınız.
Ayhan abi ilacı aldım, kullandım, tam 5 damla damlattım, lütfen bu süreç boyunca müsait oldukça ve mesajlarımı gördükçe cevap vermeye devam edermisin, ben gelişmeleri buradan bildirecm

İlacı kullandıktan sonra ki dışkı fotoğrafı, ve tünekte durmaya başladı hafiften yemede ilgi duymaya başladı

Ekli dosyalar

• download_20181102_114739.jpg
    download_20181102_114739.jpg
    94.8 KB · Görüntüleme: 19
Geri