Karadeniz Pet

kuşumun özellikleri hakkında yardım eder misiniz_?

ayhanakbas

Meraklı Üye
arkadaşlar yeni aldığım yavruyu ingiliz kırması olarak aldım ama bana yerli gibi geldi cinsiyet yaş ve ırkı konusunda yardımcı olur musunuz?diğer açtığım konuda yorum yapan ve cevap yazan kimse olmadı lütfen bildiklerinizi paylaşın

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Kuşunuz Pakistan ırkından. Güzel bir dişi yaklaşık 40 45 günlük

dişi olmaması lazım :s erkek diye aldım ceresinde mavilikler var ona güvenipte almıştım

güzel bir dişi benim dişimle aynı maşallah.

Not : Kanatlarını'mı kestiniz kuşun ?

Kardeşim tekrar soyluyorum kuşun dişi erkek kuşların cereleri koyu maviye yakın olur. Dişilerin açık maviden kahverengiye kadar renk değişebilir. Ayrıca kuşun uçma kanatları kesilmiş kuşa çok acı çektirmişler.

Kardeşim tekrar soyluyorum kuşun dişi erkek kuşların cereleri koyu maviye yakın olur. Dişilerin açık maviden kahverengiye kadar renk değişebilir. Ayrıca kuşun uçma kanatları kesilmiş kuşa çok acı çektirmişler.

aldığım yere gidip geri verdim.çekilmesi gerekiyormus güya evcilleşsin diye kesmiş benim gönlüm el vermedi böyle bir vicdansızlığa bilgilendirmeleriniz için çok ama çok teşekkür ederim her birinize.akşama yeni kuşumun fotoğraflarını atıcam yeni konuda yine yardımcı olursanız çok sevinirim

Iki tane bakmam sıkıntı olacak alismasini istiyorum bana.ayrica kanatları sikintiydi onu oyle gördükçe uzuluyordum disiyi kendine alistirabilen konusturabilen arkadas var mi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

Ayrica aldığım adam yüzde yüz erkek hangi kuşçu gelirse iddiaya girerdükkanını bile veririm dedi anlayabilmiş degilim hala

Evet ben hatta konusturmustum tek aldigimda erkek disi fark etmiyor bnce guzel olsun bide yavru deymeyin keyfine

yeni üyeyim yenide muhabbet aldım .. kaç aylıktır kız mı erkek mi? neden hep uyuyor ? çalıştığım için akşamları sürekli konuşuyorum kaçıyor normal mı? kafesin içinde panik yapıyor yanaşınca :( eskiden de bakmıştım konuşturmuştum da :) 10 gün oldu aldığım ne zaman alışacak bana ?

http://u1312.hizliresim.com/1j/p/vqxwy.jpg

adını demeyi unutmuşum :) çingene :))demek kızım diye sevmeyim uşağumm derim :)

Geri