petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun sorunu ne?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkan yüksel tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. furkan yüksel

furkan yüksel New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar yanlışlıkla kuşumun üzerine bastım.tüyleri biraz döküldü uçamıyor durduğu yerde kanadını rahat ettiriyor bastığımda şişlik vardı o şiş indi yaklaşık 15-20 gün oldu sol kanadının uç kısmı biraz yukarıda bilgisi olan arkadaşlar yrdım etsin

2. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Üzerine bastıktan sonra neden veterinere götürmediniz o kadar zaman geçmiş hala uçamıyorsa veterinere götürün burdan sorarak ne kadar iyileştirebileceksiniz

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kanadı kırılmıştır. 15-20 gündür uçamıyorsa başka ne olacak. Keşke bir veterinere götürseydin. Büyük ihtimalle artık öyle kalacak.

4. İbrahim ERGİN

Beğenileri:
    0
    Ve kuşu hala veterinere götürmüyorsun bravo

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kanat kırılmış ve sanırım yanlış kaynamış zamanında veterinere götürmeliyiz böyle kırık çıkık durumlarda yoksa dediğiniz gibi bir tarafı yukarda kalacaktır hep geçmiş olsun

6. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum da dişi ile uçarken duvara çarpmıştı hemen aldım veterinere götürdüm.Veteriner incinme,bepanten sür,toparlar dedi.Meğerse kırılmış.Yanlış kaynayıp,kanadın teki,diğerine göre havada kaldı ve uçamıyor tabikiKeyfi,neşesi yerinde şükürKuştan anlamıyorsan söyle de başka veteriner arayışına gireyim.Mavişi öyle gördükçe gidip o veteriner bozuntusunu boğasım geliyor ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. furkan yüksel

furkan yüksel New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim veterinerler sadece büyükbaş hayvanlardan anlıyor onun için götürmedim.Bilginiz yoksa fazla bir şey söylemeyin.

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Geçmiş olsun inşaallah kırık yok ise zamanla düzelir

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İnsanlara hayvan sağlığı ile ilgili böyle ağır durumları bu forumda çözmek yerine veteriner hekime danışmalarını öneririm.

Sayfayı Paylaş