Karadeniz Pet

kuşumun uyku sorunları olabilir yardım!!!

• Konbuyu başlatan muratveral
  • Başlangıç tarihi
M

muratveral

Guest
Öncelikle iyi günler
Ya albino yada lutino olan kuşum kafeste 2 gün önce aldım hafif sarı beyazrenkli tüyleri kırmızı gözleri var kafesin üstüne yemeni seriyorum ki doğal ortam oluşsun kuş rahat bir biçimde uyusun yemeninin rengi hafif siyahımsı mavi her uyumuşmu diye baktığımda gözleri açık hiç haraket etmeden ölece suruyor akşam 8 den beri böle aynanın karşısına ggeçmiş ölece duruyor napmam lazım yarın aynayı geri vericem şimdiden teşekkür ederim

karışmayın kuşa o bi şekilde uyur :D aynayı unutmayın cıkarın ayrıca tuneklerı agaç takarsanız daha saglıklı olur.
benım kusum var sımdı topuyla oynuyor sabah 8 e kadar beraber oturuyoz sonra aksam ıftara kadar saat 7 e kadar uyuyoruz gercı o pek uyumuyor :D

Ahahahha benim blader var 10 yaşında ben 17 yaşındayım blader kuşu hep sevmek istiyo yeni geldi alışsın diyom mızıklıyo tamam diyo elini kafese sokuyo elleme 1 ay sonra salcaz güzel güzel oynarsın diyom yok kime anlatıyon :-D :-D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:19 -->-> Daha önceki mesaj 05:18 --

Creaminonun resmini atarmısın?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:34 -->-> Daha önceki mesaj 05:19 --

Creamino ender bir kuşmudur vede erkek deme kuş

cremıno ender kus degıldı rengı soluk sarı olur gözlerı kırmızı olur arkadas o yuzden öyle yazmıs yanı :)

Geri