Karadeniz Pet

kuşumun yaşı ırkı vs yardım

kadir1

Meraklı Üye
Kuşu küçük kardeşim istedigi için aldım

İlk geldiginde çok korkuyordu şimdi omzuma koydum 10 dk durdu bıyere gıtmeden

çokta ötüyor :D Ama yemek su vermeye calıstım yemedi kendi yer heralde dişimi erkekmi nasıl egitmeliyim nasıl bana daha iyi alışır vs. yardımlar tavsiyeler yaş ırk

şimdiden teşekkürler

Dişi, 4-5 aylık gibi geldi, ırkı hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

fotolar çok kötü net anlaşılmıyor 4 aylık çok bakımsız bi dişiye benziyor... ona gerekli ilgi ve özeni gösterin lütfen yuvaya alıştıgında sizin içinde kuş içinde daha iyi olur

çok teşekkürler bu kuş konuşturabılırmıyız birde özenle bakın derken napmamızı önerirsiniz ilk hayvan sonuçta yardım için teşekkür ederim

çok teşekkürler bu kuş konuşturabılırmıyız birde özenle bakın derken napmamızı önerirsiniz ilk hayvan sonuçta yardım için teşekkür ederim

rica ederim kuşunuzun günlük bakımını ertelemeyin kuşunuza vitamin takviyesi yapın ama yaparken dikkatli olun :) kuşunuzn hareketlerini kontrol edin bi anormallik varmı bunun dışında fazla ürkütmemeye dikkat edin ....

gözler,ini süreklı kısıp açıyor bu normal bişeymi dikkat ediyorumda birde arada titriyor üşüyormudur ev gayet sıcak aslında ama bilemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

arkadaşlar kuşa yemek yemeyi ögretdim her yerde yiyor artık ama asla su içmiyor ne yapıcam ben

dişi yavru

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

kadir bey kuşunuzun konuşmasını istediğiniz kelimeyi kaydedip dinletebilirsiniz (başta cici kuş gibi kısa kelimeler kullanınız)

bütün arkadaşlara teşekkürler yarın gidip yanına birde erkek alıcam önerirmisiniz birde kuşum hiç su içmiyor bu sorunu nasıl halledebilirim istanbul şişli civarında satan varsa o arkadaşlardanda alabilirim

Geri