Karadeniz Pet

Kuşumun yaşı ve cinsi nedir

ysfgkts

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun yaşını merak ediyorum. ayrıca ona bir eş almayı düşünüyorum sizce uygun mudur ? Alacağım eşin cinsi ne olmalıdır
ayEE65.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Q4MQgg.jpg

Son düzenleme:
Çok sağa olun teşekkürler. Yaşı hakkında bir şeyler söyleyemez misiniz.

Maleelesef o konuda bilgim yeterli degil çift almadan once diger arkadaşlarin yorumlarini bekleyin sizi yaniltmak istemem.
umarim alacaginiz kuşla güzel bir çift oluştururlar.

Teşekkürler sizde sağolun burdan arkadaşların yorumlarını dikkate almadan kuş almayın petsoplar sizi yaniltabilir.
Burda kus severleriz orda ise para çıkarı var.
Basima geldiğinden biliyorum.
Sevgiyle
Hoşçakal.

Kardeşim en fazla 2 aylık. Kafa çizgilerini duruyo daha. Ayrıca dişi bir kuş. Çünkü burun delikleri maviileşmiyor. Fotoğraf bizi yanıltmıyorsa ceresinin bizden taraftaki deliğinin çevresi kahverengileşmeye bile başlamış. Fotoğrafları gün ışığında flashsız çekerseniz daha iyi olur. Flash yanıltabiliyor. Maşallah kuşunuza çok güzel.

Son düzenleme:
Mehmet kardeşim çok saol ama benim de bildiğim kadarıyla erkek ceresinin etrafı mavi renkte ve üzerindede kahverengilik var ama ben daha net bir fotoğraf çekip göndereyim

Mehmet kardeşim çok saol ama benim de bildiğim kadarıyla erkek ceresinin etrafı mavi renkte ve üzerindede kahverengilik var ama ben daha net bir fotoğraf çekip göndereyim
Aynen kardeşim. Mavilik bu fotoğrafta belli olmuyo açıkcası sadece kahverengilik gözüme çarptı. Daha iyi bir fotoğraf at ustalarımız da bakar söyler cinsiyetini.

Bence çok büyük ihtimalle dişi yavrumuz. Yine de [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION], Murat DEMİR,... abilerimiz yorumlarsa kesin kanaate varılır. Yanına ne zaman eş alacaksın kardeş birkaç aya tamamen anlaşılır olur cinsiyeti.

Son düzenleme:
Kardeş Levent abi de dişi diyosa dişidir. Ona göre hareket et. Ayrıca pehshoplara da fazla güvenme. Hepsinin günahını almak istemem ama çoğunluğu kandırıyo ya da kendileri de bilmiyorlar...

Kuşunuzun erkek olduğunu düşünüyorum ve 3 ay sonra falan eş alın maşaallah kuşunuza

Parçalı kuşlarda bu tarz olabilir bence yüzdeye vurursak yüzde 51 erkek ama zaten şimdi bir eş alma 3 ay sonra al hem kızışmış olur hem de kesin emin oluruz

Çok sağaolun kesinleşene kadar bekliycem. Bişey sormak istiyorum kuş elime alıştı geliyor ama dışarıya çıkardığımda çerçeveye konuyor ben gidim alıyorum anca öyle. Acaba elime çağırdığımda gelmesi için ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
Çok sağaolun kesinleşene kadar bekliycem. Bişey sormak istiyorum kuş elime alıştı geliyor ama dışarıya çıkardığımda çerçeveye konuyor ben gidim alıyorum anca öyle. Acaba elime çağırdığımda gelmesi için ne yapmalıyım.
Kuş bence erkek

Geri