petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumuzun cinsiyeti ve ırkı nedir acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Gürhan TUNCA tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni kuşumuzun cinsiyeti ve ırkını merak ediyoruz ve tecrübeli arkadaşlarımızdan yardım bekliyoruz.yaş 40 gün.şimdiden teşekkürler...

2. Yılmaz Ç.

Dişi, yerli.

3. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    kesin dişimi :(

4. tarçın ve şaşkın

kesin dişii ve enuz bı kac aylık galıba ve evt yerlı

5. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    aldığım yerde çok tecrübeli 40 senelik kuşçu kendisi özellikle erkek istedim ve bu kuşu önerdi bana başkada vardı yanında erkek ama bunu al beni dinle dedi eğer eğitmek ve konuşturmak istiyorsan diye.
    ceresinde hiç beyaz yok resimlerde açık renk çıkmasımı acaba size dişi olduğunu düşündürüyor ? tam neresinden anlıyorsunuz dişi olduğunu ? teşekkürler...

6. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    dişi değil kuşun erkek aldığın yer doğru söylemiş gagada beyazlık yok fotodan da belli çok genç bi erkek cere mor

7. Gürhan TUNCA

Gürhan TUNCA New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkürler yorumunuz için peki bişey sorucam ceredeki bu morluk ilerde koyu maviyemi dönecek erkek kuşlardaki gibi ?

8. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    evet öyle olur ilerleyen zamanda. gaga da burun deliklerinin yanında beyaz olmadığı sürece bu cere rengi erkek yavrularda olur. fotoğraflarda beyaz görmediğimden ilerde mavi olur :)

Sayfayı Paylaş