petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun dışkısı çok büyük

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin AYYILDIZ tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Herkese hayırlı günler..

benim 1 çift kuşum var bunlar şimdiye kadar sorun olmadan kuluçkada yatıyorlardı dışkılarında falan sıkıntı yoktu vs. 2 gün önce kuşumun poposunda şişlik fark ettim yumurtadır diye geçtim ama bugün 3.gün ama hala şişkinlik devam ediyor ve dışkıları az sonra göreceğiniz gibi parmak kadar uzun ve iri bu durum nedir yumurta tıkanması olabilir mi ? ( bu arada kuşum 2 tane yumurtlayıp bıraktı) kuşta hiçbir değişiklik yok titreme kabarma vs . Eğer yumurta tıkanmasıysa öneriniz veya tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız sevinirim..

şimdiden herkese teşekkür ederim

2. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    bence kuluçkada yattığı için dışkısını tutuyooo yuvadan çıktığı zamnda dışkısını yapıyoo

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kulucka döneminde dışkılar büyük olur

4. oguzhan_06

yumurta bırakmadan önce ve kuluçka döneminde dışkılar resimdeki gibi olur. Sorun etmeyin ve fazla rahatsız etmeyin kuşunuzu.

5. Tevfik AKTUNÇ

Evet yazdıkları gibi dışkılar çok büyük olur, bizim yuvadaki güvercinlerde de aynısı mevcut :)

6. Hüseyin AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    sağolun abicim yalnız kuşun poposundaki şişlik 3 gündür inmiyor o nedendir

7. Tevfik AKTUNÇ

Dişi kuşunda ise ve yumurtalığa girip çıkıyor ise normal olabilir. Lakin değil ise titreme, tüylerde kabarma, göz tüylerinde değişim vs. oluyorsa hastalanmıştır.

8. ömer duran yagar

evet aynısı bendede vardı yumurtladı. ama 3 gunluk sıs konusunda bır sey soylıyemeyecegım

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
  10. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşunda aynı böyle dışkısı var kuluçka yüzünden oluyor.

Sayfayı Paylaş