petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşun Kanadı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur TÜFEKCİ tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TÜFEKCİ

Merhaba arkadaşlar fotoğrafları aşağıya ekledim. Kuşun sağ kanadında problem mi var acaba. Biraz yamuk gibi geldi.

Birde kanatta problem olsa bile çifleşme gerçekleşir mi acaba?

2. Mehmet ŞEKER

3. Onur TÜFEKCİ

fotografta pek net çıkmamış olabilir ama sağ kanat hafif üstte

4. Onur TÜFEKCİ

problem olsa da çiftleşmeye engel mi

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çiftleşmeyi engellemez

6. Onur TÜFEKCİ

erkek sonuçta üste olacağı için sıkıntı yapabilir diye düşünmüştüm :)

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Sıkıntı olmaz. Yeterki çiftleşmeye hazır olsunlar :)

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    biraz düşüklük var fakat ucmasında bir problem yaratmıyorsa büyütülecek birsey yok demektir.

9. Onur TÜFEKCİ

teşekkür ederim bilgileriniz için :)

10. Gökhan YILDIZ

kuşun kanadı sorunlu ve bu sorun doğuştan gelen bir sorun tedavi etme imkanın yok ayrıca erkek kuş dişinin üstünde kanadını açarak çiftleşir bana göre sorun çıkarır.

11. Onur TÜFEKCİ

Gokhan bey bu erkegın bu dısıden yumurtası var, 2 haftalık. Fakat erkegın kanadı daha onceden olsa dogustan yanı o zaman sıkıntı yok. Fakat daha sonra olustuysa kı merak ettıgım bu duzelır mı. Eger dogustan ya da yakın bır zamanda degılse cıftlesıyor. Ama sonradansa dedıgınız gıbı o zaman cıftlesmeyebılır

12. Gökhan YILDIZ

kus sendeykenmi yumurtladı yoksa yumurtalımı aldın

13. Onur TÜFEKCİ

Kafesıyle beraber yumurtalı getırdım ustad. Sadece 2 yumurta var su an

14. Gökhan YILDIZ

dişi yatıyormu büyük ihtimal yatmıyor, kuş sende yumurtlasaydı ok çiftleşmeye engel olmaz derdim ama diğer türlü bis sürü ihtimal var onun için kafanı karıştırmak istemiyorum, gerisi sana kalmış ama kanadı tedavi edemezsin

15. Onur TÜFEKCİ

Tesekkur ederım artık ılerleyen gınlerde gorecegız. Dısı yatmadı dedıgın gıbı gırse bır yabruluga

16. Gökhan YILDIZ

ricaederim sana tavsiye dişinin poposuna bak tüyler dökülmüşmü şişlik varmı yani o yumurtaları sendeki dişimi yumurtlamış bu piyasada yuvalığa 2 boş yumurta koyup yumurtalı kuş diye satan .... lar var

Sayfayı Paylaş