Karadeniz Pet

Kuşun Kanadı

• Konbuyu başlatan Onur TÜFEKCİ
  • Başlangıç tarihi
O

Onur TÜFEKCİ

Guest
Merhaba arkadaşlar fotoğrafları aşağıya ekledim. Kuşun sağ kanadında problem mi var acaba. Biraz yamuk gibi geldi.

Birde kanatta problem olsa bile çifleşme gerçekleşir mi acaba?

fotografta pek net çıkmamış olabilir ama sağ kanat hafif üstte

erkek sonuçta üste olacağı için sıkıntı yapabilir diye düşünmüştüm :)

biraz düşüklük var fakat ucmasında bir problem yaratmıyorsa büyütülecek birsey yok demektir.

kuşun kanadı sorunlu ve bu sorun doğuştan gelen bir sorun tedavi etme imkanın yok ayrıca erkek kuş dişinin üstünde kanadını açarak çiftleşir bana göre sorun çıkarır.

Gokhan bey bu erkegın bu dısıden yumurtası var, 2 haftalık. Fakat erkegın kanadı daha onceden olsa dogustan yanı o zaman sıkıntı yok. Fakat daha sonra olustuysa kı merak ettıgım bu duzelır mı. Eger dogustan ya da yakın bır zamanda degılse cıftlesıyor. Ama sonradansa dedıgınız gıbı o zaman cıftlesmeyebılır

Kafesıyle beraber yumurtalı getırdım ustad. Sadece 2 yumurta var su an

dişi yatıyormu büyük ihtimal yatmıyor, kuş sende yumurtlasaydı ok çiftleşmeye engel olmaz derdim ama diğer türlü bis sürü ihtimal var onun için kafanı karıştırmak istemiyorum, gerisi sana kalmış ama kanadı tedavi edemezsin

Tesekkur ederım artık ılerleyen gınlerde gorecegız. Dısı yatmadı dedıgın gıbı gırse bır yabruluga

ricaederim sana tavsiye dişinin poposuna bak tüyler dökülmüşmü şişlik varmı yani o yumurtaları sendeki dişimi yumurtlamış bu piyasada yuvalığa 2 boş yumurta koyup yumurtalı kuş diye satan .... lar var

Geri