petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusuyor mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cansu Türkyolu tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Merhaba
    Muhabbet kuşum oyuncağıyla oynadıktan sonra bianda başını yukarı aşağı hızlı hızlı sallamaya başladı. Biseyler çiğner gibi oldu ama ağzında bisey var mıydı göremedim. Kusuyor zannettim ama bisey çıkmadı. Bunu böyle 5-6 kere tekrarladı.
    sonra hicbisey olmamış gibi tüneğine geri döndü.
    Bi sıkıntısı mı var anlamadım ne oluyor? Hic bir anormallik yok her seyi aynı ama ilk defa böyle yaptığını gördüm. Bu aralar cok kum tüketiyor ondan mı acaba?
    Kuşum dişi 5 aylık civarı

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    takıp edin sındırım ile ilgili olabılır tekrarlarsa

3. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Bu gün ilk defa gördüm bidaha da görmedim. Nasıl bi sıkıntı olabilir kum sindirimi kolaylastırmıyor mu?

4. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz gayet sağlıklı. Yaptığı bu hareket onun sağlıklı bir kuş olduğunun belirtisi. Sindirimi de gayet yerinde. Kuşunuz kendine arkadaş arıyor. ona kursağından geri getirdiği yemlerden kusarak vermek istiyor. Bu hareketi her kuş yapar, sağlıklı bir kuşun da yapması gerekir. Yanında arkadaşı başka bir kuş olsaydı bu şekilde bir birlerini besleyeceklerdi. Bu durum onlar için bir oyun sohbet güzel bir harekettir. İçgüdüsel olarak yaparlar. Genelde oyuncağına, parmağınıza, suluğun ucuna, kalamar kemiğine vs. Güven duyduğu eşyaya yaparlar. Kolay gelsin.

5. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Ama bir şey çıkmadı ağzından öyle o hareketi yaptı yaptı ama birsey çıkmadı ağzından?

6. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Karşı cinsten bir kuş aldığınızda o zaman birbirlerine kursaklarından yem kusarak besleyecekler. Çünkü yaptığı harekete karşılık alacak. Keşke oyuncakları ona aynı şekilde karşılık verse. Bence kuşunuza karşı cinsiyetten arkadaş alın ve onu mutlu edin.

7. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim ama bi eş alma düşüncem yok. :)

Sayfayı Paylaş