Karadeniz Pet

Kuyruk sorunu

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaşlar minnosumun yan kuyruk mu desem nasıl adlandırırsam bilemedim yanda iki tane kuyruk cikti hic olmazdi duz cikar buyur sonra düşer yenisi cikardi bu sefer ki cikti uzamiyor da kaldi boyle bu durum nedir?

Tüy değiştirme dönemlerinde böyle şeyler olur. Ben bi terslik göremedim. Gayet güzel bir tüy yapısı var. Sağlıklı bir kuş olduğu belli.
Maşallah güle güle besleyin

Ilk basima gelince bir terslik oldugunu dusundum oyle mi kalicak peki 2 haftadir hemen hemen boyle dusmuyor ve uzamiyor da bu arada tesekkür ederim:)

Normal olur öyle şeyler tüy döneminde kuş geçer zamanla hiç bir tüy kalıcı değildir korkma :)

Arkadaşlar kuyruk hala duruyor aylar geçmesine rağmen ama hiçbir rahatsızlık vermiyor ama neden öyle kaldı anlamadım

kuyruk normal sorun yok illa yenilensin isterseniz çekebilirsiniz sadece o kuyruk u . biraz canı yanar anlıkta olsa

Cekmeden dursun lutino disim vardi onunda boyle olurdu tam guzel tuyu olmadi hic

Ay yok çekemem ben valla bir anlık bile canı yanmasın sadece kafam takıldı sanki çıkmaz istemiş de çıkamamış gibi
tabi can tatlı :) zaten en geç 1 senede düşer kuyruk tüyü yenilenir o zaman daha sağlıklı olur

tabi can tatlı :) zaten en geç 1 senede düşer kuyruk tüyü yenilenir o zaman daha sağlıklı olur
Normalde öyle oluyor evet yenilenir hemen bu yanda çıktı yani ummadık yerde çıkar mı bilmem orda ama düşmek de bilmedi o da koparmadi sanirim memnun herhalde halinden:)