petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuyruk sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ser321 tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ser321

ser321 Guest

evet uzun kuyruklarından biri düştü öbürü de sağlam durmuyor tüyleri acayip olmaya başladı yavaş yavaş gidiyo galba anlamadım tüye giriyo galba ilk önce uzun kuyruklarımı gider yoksa başka bir hastalık ola bilirmi acaba ?

2. kenan

kenan Guest

Korkucak bişey değil tüy değişimine girmiştir yeniden çıkar

3. Tunç ÇAĞATAY

Benim koca kuyruk Boncukta döktü ilk önce uzunlarını sonra kısalarını şimdi tekrar kocaman oldu kuyrugu kışa hazırlık yapıyorlar kış tüyleri çıkıyor

4. Sevtap DERİN

Çok güzel bir jumbo. Bu oğlan tüye girmiştir. Sorun yok arkadaşların dediği gibi tekrar çıkar.

5. ser321

ser321 Guest

Teşekkürler tahmin ettiğim gibi tüye girdimi ilk uzunlar gidiyormuş dediğiniz gibi bende korkmuştum teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş