Karadeniz Pet

Kuyruk

Başkankan

Yeni Üye
Oğlumuzun kuyrugu fotografta goruldugu gibi. Alirken; kuyruk çikmadi mi? Koptu mu? Cinsi bu olup hic uzamayacak mi? Sormadim. Ama simdi bilenlere soruyorum bu kuşun cinsinden mi bu kuyruk yoksa uzar mi?

Ekli dosyalar

• 20181217_224459.jpg
    20181217_224459.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 40
  • 20181217_224443.jpg
    20181217_224443.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 42
Çıkar kuyruğu, düşmüş olabilir.

Kanat ve kuyruk hastalığı için çok erken. Biraz zamanla gözlemleyin.

B vitamini takviyesi yapın.

Mobil cihaz Tapatalk pro kullanılarak gönderildi

Çıkar kuyruğu, düşmüş olabilir.

Kanat ve kuyruk hastalığı için çok erken. Biraz zamanla gözlemleyin.

B vitamini takviyesi yapın.

Kusa yulaf koyuyorum ayri bir yemlige. Asla dokunmuyor yulafa.kendi yeminin icine karistiriyorum yulaflari ayirip yemeden yere aTiyor.bu normal mi? Yulaf muhabbet kusuna odul niteliginde gelen yiyeceklerden degil mi?

Kusa yulaf koyuyorum ayri bir yemlige. Asla dokunmuyor yulafa.kendi yeminin icine karistiriyorum yulaflari ayirip yemeden yere aTiyor.bu normal mi? Yulaf muhabbet kusuna odul niteliginde gelen yiyeceklerden degil mi?
Herkes tatlı sevmez. Bunun gibi bir durum bu, gayet normal.

probiyotik ve B takviyesi yapabilirsiniz .

Herkes tatlı sevmez. Bunun gibi bir durum bu, gayet normal.

probiyotik ve B takviyesi yapabilirsiniz .

Haftada iki gun avisol b, uc gun sade su, iki gun avisol plus veriyorum. Probiyotik takviyesi nedir? Ne ise yarar arastiracagim tesekkurler.

Bazen böyle sorunlar olabiliyor iyi baktığınız sürece uzadığını görürsünüz. Yulafı vermekden vazgeçmeyin muhakkak yer, uygun sıcaklık da banyo yaptırabilirsiniz tüyleri açısından iyi olur tüy kapsüllerini iyi besler.

Bazen böyle sorunlar olabiliyor iyi baktığınız sürece uzadığını görürsünüz. Yulafı vermekden vazgeçmeyin muhakkak yer, uygun sıcaklık da banyo yaptırabilirsiniz tüyleri açısından iyi olur tüy kapsüllerini iyi besler.
Cok soru sordum ama bilgilerinize dayanarak bir soru daha soracagim o zaman. Banyoyu akan musluk altinda ilik suyla mi oneriyorsunuz yoksa sprey olur mu? Birde kurutma isini nasil yapmak lazim.ev 23 derece ama usur bence islak bir kuş???

Kuş kendini kurutur.

Usunez eger hava akımına maruz kalmazsa.

Banyolukta banyo yapmıyorsa eğer sprey olabilir.

Fakat en ideali banyolukta takip alıştırmak, marul vs koyarak banyolukta ilgisini çekebilirsiniz
Cok soru sordum ama bilgilerinize dayanarak bir soru daha soracagim o zaman. Banyoyu akan musluk altinda ilik suyla mi oneriyorsunuz yoksa sprey olur mu? Birde kurutma isini nasil yapmak lazim.ev 23 derece ama usur bence islak bir kuş???

Kendisi yıkanıyorsa elbette musluk altında yıkanabilir kendiniz kesinlikle yıkamayın(zorunda kalmadıkça) spreyleme yöntemini tavsiye ederim bir sprey kutusunu iyice yıkayın içine bir miktar elma sirkesi dökerek çalkalayın uzakdan sıkın o kendini kurutur sakın saç kurutma makinesi gibi aletlerle kurutmaya çalışmayın zararlı. Spreyleme sistemini yaparken odanın sıcaklığına dikkat edin ve cereyan da kalmamasına özen gösterin cam kapı açık kalmışsa kapatın cereyan da kalırsa mahvolur.