petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Limon'a yeni eş.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet YILDIRIM tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet YILDIRIM

Selamlar..

Dişi kuşum Limon'a az önce gidip bir erkek aldım. Lakin anlaştılar mı anlaşmadılar mı emin değilim. Bizim dişi kuşumuz ayağıyla dokunuyor, tüylerini gagasıyla kaşıyor ama erkek kuş hiç pas vermiyor.Erkek durumundan pek de şikayetçi değil sanki kaşımasına falan izin veriyor. Erkek kafeste çok durağan yeni geldiği için mi acaba :confused:

2. Yılmaz Ç.

Hocam krakeri çıkarın. Sitemizin bu konuda uzmanlaşmış üyeleri kesinlikle önermiyor. Ayrıca limonun cere rengi mor erkek olmasın bu ? ikiside erkek gibi geldi bana. Ama yeni aldığın kuş %100 erkek.

3. Duranettin ERAYDIN

4. Ahmet YILDIRIM

Yok hocam limon dişi. Erkeğin durağan olması moralimi bozdu ya :(

Ceresi: [​IMG]

5. Yılmaz Ç.

Şimdi daha net oldu. Erkek yeni geldiği için ortama alışamamış olabilir. Sorun yapmayın zamanla alışır. Ama dişide hormonal bir bozukluk var gibime geldi.

6. Ahmet YILDIRIM

Nereden bildiniz hormonal bir bozukluk olduğunu.

7. Sevtap DERİN

Bence ikisi de erkek. :D

Edit: Bilmiyorum, galiba, emin değilim, sankilim...

Edit2: Son kararımı verdim bu kuş ''Erkek.''

#7 Sevtap DERİN, 5 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2013
  8. Ahmet YILDIRIM

Limonun erkek olduğunu düşünmüyorum yukarıda ceresinin fotoğrafını paylaştım inceleyebilirsiniz.

9. Sevtap DERİN

Mavilikler kaplamaya başlamış. Tabii emin olmak için üretici arkadaşlar cevap verebilir.

10. Ahmet YILDIRIM

Konu açmıştım çoğu kişi dişi demişti.

11. armand0

armand0 Guest

Banada ikisi erkek gibi geldi daha tecrübeli arkadaşlarda yardımcı olucaktır. Eğer dişiyse erkeğe biraz zaman verin anlattıklarınıza göre bir sorunları yok

12. Ahmet YILDIRIM

Allah Allah. Benimde içime kurt düşürdünüz :D Gelin bakın şuna ya erkek mi yoksa :confused: :D

13. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Banada ikiside erkek gibi geldi arkadaşım.

Sayfayı Paylaş