Karadeniz Pet

Limon'a yeni eş.

• Konbuyu başlatan Ahmet YILDIRIM
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet YILDIRIM

Guest
Selamlar..

Dişi kuşum Limon'a az önce gidip bir erkek aldım. Lakin anlaştılar mı anlaşmadılar mı emin değilim. Bizim dişi kuşumuz ayağıyla dokunuyor, tüylerini gagasıyla kaşıyor ama erkek kuş hiç pas vermiyor.Erkek durumundan pek de şikayetçi değil sanki kaşımasına falan izin veriyor. Erkek kafeste çok durağan yeni geldiği için mi acaba :confused:

t9ngf.jpg

t9nhn.jpg

t9njr.jpg

t9nl5.jpg

t9nmk.jpg

Hocam krakeri çıkarın. Sitemizin bu konuda uzmanlaşmış üyeleri kesinlikle önermiyor. Ayrıca limonun cere rengi mor erkek olmasın bu ? ikiside erkek gibi geldi bana. Ama yeni aldığın kuş %100 erkek.

Hocam krakeri çıkarın. Sitemizin bu konuda uzmanlaşmış üyeleri kesinlikle önermiyor. Ayrıca limonun cere rengi mor erkek olmasın bu ? ikiside erkek gibi geldi bana. Ama yeni aldığın kuş %100 erkek.

Yok hocam limon dişi. Erkeğin durağan olması moralimi bozdu ya :(

Ceresi:
szfkf.jpg

Şimdi daha net oldu. Erkek yeni geldiği için ortama alışamamış olabilir. Sorun yapmayın zamanla alışır. Ama dişide hormonal bir bozukluk var gibime geldi.

Bence ikisi de erkek. :D

Edit: Bilmiyorum, galiba, emin değilim, sankilim...

Edit2: Son kararımı verdim bu kuş ''Erkek.''

Moderatör tarafında düzenlendi:
Banada ikisi erkek gibi geldi daha tecrübeli arkadaşlarda yardımcı olucaktır. Eğer dişiyse erkeğe biraz zaman verin anlattıklarınıza göre bir sorunları yok

Banada ikisi erkek gibi geldi daha tecrübeli arkadaşlarda yardımcı olucaktır. Eğer dişiyse erkeğe biraz zaman verin anlattıklarınıza göre bir sorunları yok

Allah Allah. Benimde içime kurt düşürdünüz :D Gelin bakın şuna ya erkek mi yoksa :confused: :D

Geri