petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen acil yardımmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın acil yazmamın sebebi kuşlarım 1 gün önce çiftleşti, ben yumurta maması tarifini okurken etimek diye bir şey yazılmış tarife. Nedir bu "etimek" arkadaşlar yumurta maması vermezsem yumurtalar boş olur diyorlar arkadaşlar kimse bilmiyormu bu etimek nedir nerden bulunur dünden beri arıyorum bu etimeki nedir bu nereden bulabilirim lütfen yardım edin yumurtalar boş çıksın istemiyorum :(

2. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş etimek tüm marketlerde bulunur

4 köşe tost ekmeklerine benze kolay gele:d

3. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Konunun acil bi durumu yok.
    Mama vermemeyle yumurta boş olmaz.
    markette fırınlardan bulabilirsin etimek, şart değil okadar aramana gerek yok, bebe bisküvisi ver, onuda bulamazsan, ekmeği fırında kurutup un haline getir mamaya karıştır.

4. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Kavrulmuş ekmek. ETİ-mek, ETİ markasının ürünü, bu yüzden ekmek yerine etimek ismi koymuşlar.
    İster etimek kullan, istersen petibör bisküvi, sana kalmış.
    Daha kuşların yumurtlamamış bile, mama yavru varken verilir takviye yiyecek olsun diye. Daha çok zamanın var vermek için, iyice araştırmalısın yavru varken neler verilir, nasıl temizlik yapılır, mama nasıl yapılır, bu konuları öğrenmen lazım.

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    alakası yok yumurta maması vermesen bile yumurtaların dolu cıkabilir fakat mama vermekte fayda var . mama hazırlamayı bilmiyorsan git bir üreticiye hazır mama al

Sayfayı Paylaş