Karadeniz Pet

ustalar lütfen acil yardim

murat_febe

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum 3 yaşıni geçkin 2 haftadır bu şekilde aşağıdaki videodaki gibi ses cikariyor suyuna vitamin falan koydum ama duzelmedi sürekli kafesin dibinde uyur pozisyonda kafasını arkasına çevirip duruyor yukarı sopaya zorla çıkarıyorum kafesin tabanında olduğundan sanırım dışkısı sürekli poposunda oluyor her akşam temizliyorum ama yardım edin ne olmuş olabilir nasıl sağlığa kavuşur bide artık ucamiyor kanatları çırparak yere çakılıyor
https://m.youtube.com/watch?v=cyyCCS3KK6Y

Kafesiniz hijyenik bir ortam degil gibi , albino kuslar yerli yada diger safkan ırklara göre bünyeleri bağışıklık sistemleri zayıftır albino , lutino vs. Gibi ırklar kuslara bakilirken ?dikkatli hijyene onem vermek gerekir. Kusu veterinemgoturun

peki kuşun nesi vardır videodaki o sesi 24 saat çıkarıyor gece uyurken bile ve hep kafesin dibinde duruıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:39 -->-> Daha önceki mesaj 06:25 --

güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:23 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 06:23 --

yokmu anlayan biri

Geri