petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ustalar lütfen acil yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat_febe tarafından 26 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşum 3 yaşıni geçkin 2 haftadır bu şekilde aşağıdaki videodaki gibi ses cikariyor suyuna vitamin falan koydum ama duzelmedi sürekli kafesin dibinde uyur pozisyonda kafasını arkasına çevirip duruyor yukarı sopaya zorla çıkarıyorum kafesin tabanında olduğundan sanırım dışkısı sürekli poposunda oluyor her akşam temizliyorum ama yardım edin ne olmuş olabilir nasıl sağlığa kavuşur bide artık ucamiyor kanatları çırparak yere çakılıyor
    https://m.youtube.com/watch?v=cyyCCS3KK6Y

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Kafesiniz hijyenik bir ortam degil gibi , albino kuslar yerli yada diger safkan ırklara göre bünyeleri bağışıklık sistemleri zayıftır albino , lutino vs. Gibi ırklar kuslara bakilirken ?dikkatli hijyene onem vermek gerekir. Kusu veterinemgoturun

3. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    peki kuşun nesi vardır videodaki o sesi 24 saat çıkarıyor gece uyurken bile ve hep kafesin dibinde duruıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:39 -->-> Daha önceki mesaj 06:25 --

güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:23 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

yorumlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:59 -->-> Daha önceki mesaj 06:23 --

yokmu anlayan biri

4. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Solunum problemi var kuşta.

5. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    peki nasıl geçer tedavisi yokmu ?

6. Doğukan Hazar