Karadeniz Pet

Lütfen yardım edin veteriner ilaç verdi

Tugce

Yeni Üye
IMG_1950.JPG
Kuşum dünden beri halsizdi tüneyemiyordu bugun veteriner ilaç verdi vitamin verdi şuan tek ayağı sanki felç olmuş gibi nolur yardım

Geçmiş olsun. Kuşunuzun tam olarak neyi vardı ne hastalığı tespit etti ne ilaç verdi?

Geçmiş olsun. Kuşunuzun tam olarak neyi vardı ne hastalığı tespit etti ne ilaç verdi?
Çok sağolun üşüttü dedi toz ilaç verdi çay kaşığının ucuyla suyuna karıştır dedi ben bunu uyguladım ama kuş şuan hareket edemiyor nolur bana bi çözüm gösterin

O kuşun ayağında birşey var gibi. Sol ayağını havaya kaldırmış görüyorum. Bu durum başka bir şey kuşun üşütmüş olması başka birşey. Ayağına dikkatlice bakmanızı öneririm belki bir yara veya kıymık batmış olabilir.

O kuşun ayağında birşey var gibi. Sol ayağını havaya kaldırmış görüyorum. Bu durum başka bir şey kuşun üşütmüş olması başka birşey. Ayağına dikkatlice bakmanızı öneririm belki bir yara veya kıymık batmış olabilir.
Bakıyorum yok bişeyi örtüsüne takılmıştı ayağı sabah uyandığımda takılı kalmış kafa üstü duruyodu ondan bişey olmuş olabilir mi olduysa ne yapabilirim peki veterinere götürdüm kimse bakmadı en son biri baktı şuanki durumu için aradım sen elinden geleni yaptın diyo bişey olsun istemiyorum ceryanda soğukta bırakmadım üzülüyorum çok haline

Öncelikle Veterinerin verdiği tedaviye burada kimse birşey diyemez bildiğim kadarı ile veteriner yok aramızda. Ayrıca ne verdiğinide yazmamışsınız. Ayağı kırık çıkık yoksa birkaç güne geçecektir. Ama takılıp asılı kalmış ise bu hali normal. Evde vuruk ve kas zedelenmelerine kullanılan bir harici ilaç (merhem) varsa ayaklarına sürebilirsiniz. Sabah akşam uygularsınız. Çokta baskılı uygulamayın canı yanıp bağıracaktır.

Öncelikle Veterinerin verdiği tedaviye burada kimse birşey diyemez bildiğim kadarı ile veteriner yok aramızda. Ayrıca ne verdiğinide yazmamışsınız. Ayağı kırık çıkık yoksa birkaç güne geçecektir. Ama takılıp asılı kalmış ise bu hali normal. Evde vuruk ve kas zedelenmelerine kullanılan bir harici ilaç (merhem) varsa ayaklarına sürebilirsiniz. Sabah akşam uygularsınız. Çokta baskılı uygulamayın canı yanıp bağıracaktır.
Çünkü adını bilmiyorum ilacın tabiiki ben bir şey demedim zaten dikkate alıp uygulucam

Geri