Karadeniz Pet

lütfen yaş ve cinsiyet ?

• Konbuyu başlatan kadircan
  • Başlangıç tarihi
K

kadircan

Guest
l0Y0lk.jpg
[/url][/IMG]

k1r1NA.jpg
[/url][/IMG]

ZANAbZ.jpg
[/url][/IMG]

XDWDQR.jpg
[/url][/IMG]

kuşlarım çift mi.beyaz olan kuşum sürekli yumaya girip çıkıyor_?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

yok mu yorum yapacak kimse ?

sarı erkek beyaz dişi daha çok küçükler 4-5 aylık arası. 2-3 aya kadar ancak verim alırsınız şu anda keşif aşamasındadır.

sarı kuşu geçen yıl ekim ayında almıştım o kadar küçük olamaz.beyazıda mayıs ayında almıştım :)

fotoğraflarda küçük duruyorlar. o zaman şöyle söyliyeyim dişinin daha zamanı var.

fotoğraflarda küçük duruyorlar. o zaman şöyle söyliyeyim dişinin daha zamanı var.

ama yuvanın girişini falan kemirdi yuvanın içerisindede zaman geçiriyor :) hiç ihtimalde mi yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

rmL9rB.jpg
[/url][/IMG]

D8XJN1.jpg
[/url][/IMG]

Q4XM6V.jpg
[/url][/IMG]

yarına çıkmanın senedi yok ki bunu kesin bir sonucu olsun. ama dişi yeni kızışıyor daha zamanı var gibi duruyor.

sen öyle diyorsan öyledir hocam sarı olan kesin erkek dimi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

başka fikri olan var mı ?

beyaz büyük ihtimal dişi sarıda erkek gibi duruyor ama karakteristik özelliklerinede bakmak lazım :)

Tellerden yaptığınız tünek dikkatimi çekti. Güzel ama çok ince. Ayak sağlığı ve tırnakları için sağlıksız. Kuşun tüneğinin kalınlığının en az 10mm. olmalı bence. 12mm. olsa daha iyi.

Tellerden yaptığınız tünek dikkatimi çekti. Güzel ama çok ince. Ayak sağlığı ve tırnakları için sağlıksız. Kuşun tüneğinin kalınlığının en az 10mm. olmalı bence. 12mm. olsa daha iyi.

zaten ahşap tünekleride var kalın ama kuşlar telleri kemirmek için kullanıyor gaga taşına alışmadılar bi türlü sürekli tel kemiriyorlar özellikle dişi olan :)

beyaz % 100 dişi sarı ise tam belli değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

EMRE abimin söylediği gibi tel tüneği ayağıyla tam kavrayamıyor

cf8e76a5e4edb259697aa330c9b0657f.jpg
b948ae35136ed252882d6a3ae4511085.jpg
182273d59d51d92f1c88cd00db4959c6.jpg

Merhabalar
Benim kuşların cinsiyeti hakkında yorumlarınız alabilir miyim?
Sarı okanın dişi diğerinin erkek olduğunu düşünüyorum. Ancak bir iki gündür kavga ediyorlar. Mavi olanın da dişi olmasından supheleniyorum. Siz ne dersiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri