Karadeniz Pet

mama yaptım ama yüzünebile bakmıyorlar :(

srcn34

Yeni Üye
arkadaslar havuç yumurtave bebe bisküvisinden olusan mama hazırladım ama hiç ilgilenmedıler

Normal Yemlerini Çıkar Aç Kalsın İlgilenir :) Baktın Yine Yemiyor Bazı Hayvanlar Yem Hariçi Pek İlgilenmez Tadına Bakmaz Hem Yemini Tekrar Yerine Koy Hemde Hazırladiğin Mama Dursun Kafeste Ama Aç Kalınca Yer Bana Sorarsan Fazlada Yemezse Bırakma Kafeste Bozar Filan Hayvana Bişey Olmasın

arkadaşım bende yaptığım ilk 2 seferde ilgilenmemişti kuşum. 3. sferde mamanın üstüne yem serpmiştim(forumdan arkadaşların tavsiyesiyle), ve yemliği çıkarmıştım. yemleri yerken tadına baktığı için şimdi salonun kapısında girerken farkediyor ve hemen kafesin kapısına geliyorlar. kafesi açıp taktığımda eşler tartışıyor bile mama için :)

5-6 saat dursa yeter yumurta oldugu ıcın sıkıntı olabılır

arkadaşım bende yaptığım ilk 2 seferde ilgilenmemişti kuşum. 3. sferde mamanın üstüne yem serpmiştim(forumdan arkadaşların tavsiyesiyle), ve yemliği çıkarmıştım. yemleri yerken tadına baktığı için şimdi salonun kapısında girerken farkediyor ve hemen kafesin kapısına geliyorlar. kafesi açıp taktığımda eşler tartışıyor bile mama için :)

Benim Kuş Biraz Yüzsüz Kafese Yanlişla Ben Düşsem benide Yer :D

bende serpeledım bıraz yemlıklerı cıkardım 1 saat oldu ılgılenmedıler

Aç Kaldıklarında Öyle Bir İlgilenrki :D Bekle 5 6 Saat

Geri