petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama yerine yumurta ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve ramboq103 tarafından 24 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ramboq103

ramboq103 Member

Beğenileri:
    2
    merhaba arkadaşlar. şuan dişim kuluçkada ve 2 yavru çıkmş durumda 3 yumurtanın üzerine daha oturuyor. kuşlar için hazır amma aldm fakat hazr mamaya hiç yüz vermiyorlar . ısladım verdim kuru verdim yumurtalı verdim yinede yemiyorlar . onun yerine hergün yumurta kaynatıp 1 tüm yumurta veriyorum kabuksuz sizce yeterlimidir ? mamanın yerini tutar mı günde 1 yumurta bi zararı olur mu ? teşekkürler .

2. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    2 günde 1 yumurta versen daha iyi hergün verirsen zararlı

ramboq103 bunu beğendi.
  3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Bebe biskuvisi tuzsuz etimek ekleyebilirsiniz her gün verebilirsiniz saglikli hizli buyurler ebeveynleri de daha az yipranir

ramboq103 bunu beğendi.
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Yumurta verilebilir rendeleyip verirseniz daha kolay tüketirler. Bunun yanında yumurtaya havuç,tuzsuz etimek gibi karışımlarla da verebilirsiniz.

ramboq103 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş