Karadeniz Pet

Mamada galeta unu

Mustafa Murat KARACAKAYA

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba.
Sitedeki bir tarifte mama içeriği olarak galeta unu da yazılmış.
Bugün alıp karıştırdıktan sonra galeta ununda tuz olduğunu farkettim.
Tuzun muhabbetler için zararlı olduğunu biliyorum.
Ama galeta unundaki tuzun zararı var mıdır?
Yoksa oran olarak da çok düşük olduğu için zararsız mıdır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:02 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:23 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Güncel....

MUSTAFA HOCAM bir bilgim yok bu konu da ama sürekli güncellediğiniz için cevaplamak istedim olmadı bizküvi verirsiniz maşaallah kuşunuza

MUSTAFA HOCAM bir bilgim yok bu konu da ama sürekli güncellediğiniz için cevaplamak istedim olmadı bizküvi verirsiniz maşaallah kuşunuza

Sağolun Yusuf Bey.
Kusura bakmayın sürekli güncellediğim için, sabah hazırlayacağım da mama.
Galeta unu olmayan kuru mamam yok, mutlaka da hazırlamam gerek.
Bir cevap almak istedim onun için.
Giderek hobiden soğuyorum, beceremiyorum sanki.
Neyse, yine de sağolun...

Neden soğuyorsunuz ki kaç kuşunuz var. Ben yumurta ve bizküviyi rendeliyorum çok az da irmik varsa elimde fındık badem de rendeliyorum veriyorum.. Ama 20 ye yakın kuş var fazla yapıyorum siz neden ayarlayamıyorsunuz

Neden soğuyorsunuz ki kaç kuşunuz var. Ben yumurta ve bizküviyi rendeliyorum çok az da irmik varsa elimde fındık badem de rendeliyorum veriyorum.. Ama 20 ye yakın kuş var fazla yapıyorum siz neden ayarlayamıyorsunuz

Bir çift kuşum var Yusuf Bey çok değil.
Mamayı ayarlayamama değil de, hobiyi beceremiyorum sanki.
Olumsuzluklar vs. üstüste gelmeye başladı, bilgisiz de olunca bazı noktalarda.
Mesela bu galeta unlu mamadan verdim kuşlara, şimdi bu konu takıldı aklıma.
Bunun gibi bir çok mesele var, çözüm yok.
Sizler sayesinde bu sitede çok şey öğrendim, sağolun.
Yoksa bu noktaya da gelemezdim.
Ama son zamanlarda problemlerim mi spesifik oluyor, cevap bulamıyorum, yoksa arkadaşları kırdım, bıktırdım mı da, cevap alamıyorum bilmiyorum.
Çaresiz kalıp hayvanların da beklentilerine cevap verememeye başlayınca işte, soğuyorum giderek.
Neyse hayırlısı olsun, sağolun yardımlarınız için.

Galeta ununu tavsiye etmem çümkü kuru ekmektir ki ekmek kuşlara zararlıdır...

Siz bıkmayın paylaşımlarınızı yapın ben gördükçe elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ara da cevap alamazsanız özelden de uyarın beni konunuza bakarım. Maşaallah kuşlarınıza her şey gönlünüzce olur inşaallah dediğim gibi pratik ve en doğal olan yumurta mamasını yapın

Siz bıkmayın paylaşımlarınızı yapın ben gördükçe elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ara da cevap alamazsanız özelden de uyarın beni konunuza bakarım. Maşaallah kuşlarınıza her şey gönlünüzce olur inşaallah dediğim gibi pratik ve en doğal olan yumurta mamasını yapın

Çok teşekkür ederim Yusuf Bey.
Sağolun yardımlarınız için.
En iyisi dediğiniz gibi yapmak.
Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

Geri