petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mamoş kacti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL

arkadaslar merhaba sevgili kusum mamos kacti izmir harmandali ugurmumcu mahallesinde oturuyorum burda oturan ve resimdeki kusumu gorene 25 lira veriyorum keske elimde daha fazla olsa daha fazlasini veririm lutfen goren varsa yardim etsin.[​IMG]

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kıyamam ya :( dışarda fazla yaşıyamaz çık gez yakın cevrededir belki bulursun.

3. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Buldunmu bari bulmadıysan ara yoksa bu akşama dayanabileceğinden pek ümüdim yok bide kafesini dışarı asın görürse gelir

4. Akgün BİNGÖL

ya simdi kus uc dort gundur kayip ben anca net buldum aradik yok acaba eve mi girdi biri bulup yazar belki diye yazdim

Sayfayı Paylaş