Karadeniz Pet

maşallah ları eksik etmeyin

iyiymiş abi :) bana da çek ama ingiliz kanı var demişlerdi :) elimdeki ölen çeklerden kat kat iri bu kuş elime tam oturuyor :) bu arda bu kuşun çok değişik renkleri var fotolarda flaşlı net oluyor ama gerçekte soluk tozlu gibi ve gövdesi felan mavi değil soluk yeşil beyaz gri ne ararsan var valla bu kuş nasıl kuş abi yav :) saten elimde 1 tane bu kuş kaldı :) diğerleri malesef öldü :S bana yakın bi abimden verirse 40 tlye belkide beleşe :) tepeli alabilirim yavru daha onu büyütcem yanına tepeli alcam 2 tane yavru mu alıp damızlık yapım yoksa bu kuşu büyüttükten sonramı damızlık alım en uzucu nasıl olur ?

Abi ingiliz değilse Ney Çek mi ? Konuyu da Sabote ettik :D
l0z49X.jpg

Son düzenleme:
iyiymiş abi :) bana da çek ama ingiliz kanı var demişlerdi :) elimdeki ölen çeklerden kat kat iri bu kuş elime tam oturuyor :) bu arda bu kuşun çok değişik renkleri var fotolarda flaşlı net oluyor ama gerçekte soluk tozlu gibi ve gövdesi felan mavi değil soluk yeşil beyaz gri ne ararsan var valla bu kuş nasıl kuş abi yav :) saten elimde 1 tane bu kuş kaldı :) diğerleri malesef öldü :S bana yakın bi abimden verirse 40 tlye belkide beleşe :) tepeli alabilirim yavru daha onu büyütcem yanına tepeli alcam 2 tane yavru mu alıp damızlık yapım yoksa bu kuşu büyüttükten sonramı damızlık alım en uzucu nasıl olur ?

Abi ingiliz değilse Ney Çek mi ? Konuyu da Sabote ettik :D
l0z49X.jpg

kuş aldığın arkadaşın da belittiği üzere kırık kuş. ama maşallah çok güzel. damızlık br kuş bu yavru kuş alman gereksiz olur yanına. güzel bir tane erkek al aynı boyutlarda. istersen tepeliyi ayrı büyütürsün.

teşekkürler daha iyileri sizin olsun,üretimhane ve hobihaneleriniz bereketli ve sağlıklı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

bir dahaki feshane günlerinde,jumbo almak isteyen arkadaşların EXOTIC KUŞ SATIŞ standına uğramaları iyi olur,fiyatlar çok cazip
Ah be dostum dun bir arkadas hicbirsey yok gitmeyin dedi. Yoksa ben bugun gidecektim. Keske gelseydim :(

yok abim yanlış anladın :D ben belki tepeliye geçerim diyorum bi abimden erkek tepeli gelecek onu büyütüp damızlık yapıp yanına yeni eş mi alım yoksa yavru dişi mi alım yanına şimdiden 1 sene sonra çiftleştirim mi hangisi daha iyiy olur ? benim bildiğim fiyatlar yavru 100-125-15 değişiyor damızlık 150-175... üstü gidiyor herhalde demi ?

Maşaallah ağabey hayırlı uğurlu olsun güzel güzel ve sağlıklı yavruları olur inşaallah. Bu ara da yine görüşemedik iyi mi :)

maşallah bol üretimler