Karadeniz Pet

maviş hasta

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum tüylerini kabartmış sessiz ilgisiz ve yemleri yerlere kusuyo. suluğuna limon damlatıyorum iki gündür. patates falan verdim. ishalde düzelme yok. ilaç olarak ne tavsiye edersiniz. yada ilacdan başka ?_

Sıcak tut kuşları ilaç olarakta avisol kullanın.

Limon degilde toz turk kahveside koyabilirsin suluguna.limonu zayiflatmak icin kullaniliyor kuslarda diye biliyorum.patates olabilir tuy dokumunde olabilir yada havalar malum sogumaya basladi evi havalandiriken kuslar soguk almista olabilir gecmis olsun umarim iyilesir vitamin koyun arada suyuna

kafeste hava gircek kadar boşluk bıraktım yanlarını iki tane sıcak su torbası koydum iki gündür. bugün kusmaya başladı. sanki daha kötüye gidiyor.

Benimkide yemleri kusuyordu avidiare verdim 3 gün şimdi halsiz ama kusma azaldı ishalide geçti.Geçmiş olsun

Benimkide yemleri kusuyordu avidiare verdim 3 gün şimdi halsiz ama kusma azaldı ishalide geçti.Geçmiş olsun

Teşekkürler. veteriner şart oldu bize

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

Veterinerin gormesi gerek kucuk bir kutuya koyup bir kac yerini azcik delerseniz eminim mavisimiz usumeyecektir.insallah iyilesir guzel haberlerini bekliyorum mavisin

inşallah güzel haberleri veririm. kendim hasta olsam bukadar moralsiz olmam :/

Geri