petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mavişimin ırkı ney?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kitiara tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşumun ırkı ney acaba? Şu ırklardan hiç anlamıyorum
    2 yıldır benimle konuşuyor alışkın bu kuşun yavrusunu almayı çok istiyorum ama erkek kuş bulamıyorum kimsede yok veya satmıyor:(
    İstanbul/Beykozda oturuyorum yakınlarda satan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Cevap yok mu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Arkadaşlar ırklardan anlayan yok mu?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuz yerli birde bişey diyeceğim sizden uzaklaşmasını istemiyosanız eş almayın aynı durum bende de var benim kuşumda dişi eş aldım beni unuttu :(

3. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Eş alırsanız unutma ihtimali yüksektir, hepsine ayrı ayrı ilgiyi fazlasıyla gösteririm diyorsanız olabilir, kuşların iç güdüsü birbirini kışkırtmaktır çünkü; maşallah çok tatlı... :)

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Yerliye benziyor fakat kafa yapisida var vasifsiz ing kirigida olabilir , fotodan irk soylemek zor birsey

5. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Daha önce birtane aş almıştım beni öbür kuştan kıskanıyordu onu elime alsam gelip kovalardı onu :) bu kuşumun yavrusunu almayı çok istiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Kuşu ilk aldığımda jumbo kırığı demişdi ama ben güvenmiyor petshopculara aldığımda da bu yavru değil demişdim diğer yavruların 2 katı gibi duruyordu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Sağolun :)

Sayfayı Paylaş