petshop

Mavişimin ırkı ney?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kitiara tarafından 27 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Kitiara

Kitiara New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşumun ırkı ney acaba? Şu ırklardan hiç anlamıyorum
    2 yıldır benimle konuşuyor alışkın bu kuşun yavrusunu almayı çok istiyorum ama erkek kuş bulamıyorum kimsede yok veya satmıyor:(
    İstanbul/Beykozda oturuyorum yakınlarda satan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Cevap yok mu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Arkadaşlar ırklardan anlayan yok mu?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    30
    Yer:
    DENİZLİ
    kuşunuz yerli birde bişey diyeceğim sizden uzaklaşmasını istemiyosanız eş almayın aynı durum bende de var benim kuşumda dişi eş aldım beni unuttu :(

3. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Yer:
    Aksaray
    Eş alırsanız unutma ihtimali yüksektir, hepsine ayrı ayrı ilgiyi fazlasıyla gösteririm diyorsanız olabilir, kuşların iç güdüsü birbirini kışkırtmaktır çünkü; maşallah çok tatlı... :)

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    Yerliye benziyor fakat kafa yapisida var vasifsiz ing kirigida olabilir , fotodan irk soylemek zor birsey

5. Kitiara

Kitiara New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Daha önce birtane aş almıştım beni öbür kuştan kıskanıyordu onu elime alsam gelip kovalardı onu :) bu kuşumun yavrusunu almayı çok istiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Kuşu ilk aldığımda jumbo kırığı demişdi ama ben güvenmiyor petshopculara aldığımda da bu yavru değil demişdim diğer yavruların 2 katı gibi duruyordu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Sağolun :)

Sayfayı Paylaş