Karadeniz Pet

Mavişimin ırkı ney?

Kitiara

Meraklı Üye
Dişi kuşumun ırkı ney acaba? Şu ırklardan hiç anlamıyorum
2 yıldır benimle konuşuyor alışkın bu kuşun yavrusunu almayı çok istiyorum ama erkek kuş bulamıyorum kimsede yok veya satmıyor:(
İstanbul/Beykozda oturuyorum yakınlarda satan var mı?
g4RZ40.jpg

RbRoBZ.jpg

z2qrr9.jpg

120MvG.jpg

g4RZ8Q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:54 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

Cevap yok mu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Arkadaşlar ırklardan anlayan yok mu?

kuşunuz yerli birde bişey diyeceğim sizden uzaklaşmasını istemiyosanız eş almayın aynı durum bende de var benim kuşumda dişi eş aldım beni unuttu :(

Eş alırsanız unutma ihtimali yüksektir, hepsine ayrı ayrı ilgiyi fazlasıyla gösteririm diyorsanız olabilir, kuşların iç güdüsü birbirini kışkırtmaktır çünkü; maşallah çok tatlı... :)

kuşunuz yerli birde bişey diyeceğim sizden uzaklaşmasını istemiyosanız eş almayın aynı durum bende de var benim kuşumda dişi eş aldım beni unuttu :(

Daha önce birtane aş almıştım beni öbür kuştan kıskanıyordu onu elime alsam gelip kovalardı onu :) bu kuşumun yavrusunu almayı çok istiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Yerliye benziyor fakat kafa yapisida var vasifsiz ing kirigida olabilir , fotodan irk soylemek zor birsey

Kuşu ilk aldığımda jumbo kırığı demişdi ama ben güvenmiyor petshopculara aldığımda da bu yavru değil demişdim diğer yavruların 2 katı gibi duruyordu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

Eş alırsanız unutma ihtimali yüksektir, hepsine ayrı ayrı ilgiyi fazlasıyla gösteririm diyorsanız olabilir, kuşların iç güdüsü birbirini kışkırtmaktır çünkü; maşallah çok tatlı... :)

Sağolun :)

Geri