Karadeniz Pet

Mavisimin rengi degisiyor

ustahuso

Yeni Üye
Mavisimi 3 ay önce yeme yeni dustugunde sahiplendim su an birsuru kelime soyluyor yanimizdan ayrilmiyor. Hatta onunla ilgilenmezsek bazen kulagi dudagi isiriyor :) Gel gelelim ilk sahiplendigimde gök mavisi olan kusum yesil mavi karisimi reng aldi hatta yesil cogunlukta bir aciklamasi varmidir bu durumun. Simdiden tesekkurler iyi forumlar

Kuşunuzun ana rengi odur yavruluk tüyünü atmış yetişkin tüyüne geçmiş demekki. Maşaallah kuşunuza. Kuşunuzla size mutluluklar dilerim

Tesekkur ederim adi mavis kaldi rengi yesile dondu :)

Çok yaratıcı isim koymuşsunuz çok güzel :). Yeşil renk normalde baskın renk değişimini ilk defs duydum. Belki rengi psrlaklaşıyordur siz öyle algılıyorsunuzdur. Benimde erkek 'MAVİŞ'im iyi beslenince parlaklıktan sararıyor :))

ilk hali beyaz son hali sarı yüzlü görünüyor resimlerde ?

Sarı kafalarda renk değişmesi mümkün. Benim damızlık dişilerden biri yavruyken maviydi. Tüyden sonra yeşil ağırlıklı oldu. Gayet normal.

ilk hali beyaz son hali sarı yüzlü görünüyor resimlerde ?

Yok kafasi yine sariydi arkadan crkildihi icin tam belli olmamis

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

Rainbow kanı var bu kuşta. Ancak eski rengi de yine son haline benziyor. Önden çekilmiş eski fotoğraf olsa daha iyiydi tabi.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/kusumun-cinsiyeti-irki-ve-yasi-26094.html

Buradan bakabilirsiniz

[MENTION=11509]ustahuso[/MENTION],
Kuş sarı kafa Tuequaz.. yani yeşillik te var mavilikte. O yüzen mavi - yeşil görünebilir.
Sarı kafa yeşilli ya da mavili spangle bir eşle ilerde rainbow - painted yavrular alama şansın var.
Maşallah, güle güle besleyin.

[MENTION=11509]ustahuso[/MENTION],
Kuş sarı kafa Tuequaz.. yani yeşillik te var mavilikte. O yüzen mavi - yeşil görünebilir.
Sarı kafa yeşilli ya da mavili spangle bir eşle ilerde rainbow - painted yavrular alama şansın var.
Maşallah, güle güle besleyin.

Tesekkür ederim. Eşleme işine gelince şu an yapmadiği şey yok eğer eş alırsam bizi unutabilir :)

Geri