Karadeniz Pet

Merak edilen yuvalarımdan Muhabbet kuşlarım C.AYTAN

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar iyi dilekleriniz beni dahada heveslendiriyor sürprizlerle tekrar tekrar karşınızda olacağız kalite sevgiden kalite temizlikten kalite bağlılıktan kalite cömertlikten gelir,kuşlarımıza en güzel vitamin onları hergün ödüllendirmek sevgi göstermek en iyi vitamin sevmek

ayrıca bir şeyi tecrübe ettim kuşlarımız verdiğimiz vitaminleriiçme sularından önce uygun mama katkısında verebilirsek daha güzel sonuçlar elde ediyoruz akıllarda ezbere kalmış vitaminleri artık bırakın

çok güzel ve sağlam doğal mama katkıları var tabiiki bunun yanındada çok güzel kombinasyon katkılar var ,

herkese hayırlı üretimler dilerim en güzelleri sizlerin olsun maşallah siz değerli dostlarımdan olsun

SAM5056.jpg

SAM5064.jpg

SAM5076.jpg

Maaaaşaaaaallah hepsi çok güzeller.

Maşallah ne güzellermiş bu yavruların gagalarının bazıları siyah oluyor benim yavrularda hiç denk gelemdi bana.

maşallah ömürlü olsunlar inşallah

Cihan bey ben bir kuş sahiplenmek istiyorum da size sitenizden msj attım.İlgilenirseniz sevinirim.

Gerekirse açarım sorun değil de site için bir problem mi teşkil etti öyle birşey varsa ona göre davranalım.

Sizin sitenizden bana ulaşın bölümünden cihanaytan.com.tr ben sizi ilerleyen zamanlarda ararım zaten abi.Ne zamanlar uygun olursunuz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:11 --

Özelden atacaktım da 50 msj olmadan yazamıyoruz.

güzel minikler :)

Maşallah Cihan hocam çok güzel ve değerli kuşlar

Cihan bey maşallah çok güzeller ben de bir muhabbet kuşu sahiplenmek istiyorum, Kartal'da oturuyorum pazar günleri müsaitseniz bir pazar uğrayabilirim.