Karadeniz Pet

merak ediyorum.

özgepınar26

Meraklı Üye
arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce kuşuma dişi eş aldım bana kuşçu 1 yaş civarı dedi ama buraya fotolarını koyduğumda en fazla 5aylık denmişti. Dişi yuvalığa sürekli girmeye başladı eşeleniyo bu içgüdümü yoksa büyük mü gözlerinde gri renk belirgin çünkü simsiyah değilde

Levent abinin dediği gibi resim atarsanız daha net anlaşılır dediğiniz şekilde beyaz göz halkaları varsa 6-7 aylıktan küçük değildir

Gözünün, kafasının fotoğrafını görelim, flaşsız..

XDMzZD.jpg

ZAXy0o.jpg

Yuvada eselenmesi iyiye işaret hayırlı üretimler

arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce kuşuma dişi eş aldım bana kuşçu 1 yaş civarı dedi ama buraya fotolarını koyduğumda en fazla 5aylık denmişti. Dişi yuvalığa sürekli girmeye başladı eşeleniyo bu içgüdümü yoksa büyük mü gözlerinde gri renk belirgin çünkü simsiyah değilde

doğru söylemişler.. kesinlikle 1 yaş civarı değil.. en fazla 4-5 aylık...

bence siz zamana bırakın. en azından dişiyi dişi diye vermişler, erkek değil...
zamana bırakın onlar ne zaman kendilerini hazır hissederlerse eş tutar yavru yaparlar...
benim fikrim bu, ustalar daha iyi bilir...

bence siz zamana bırakın. en azından dişiyi dişi diye vermişler, erkek değil...
zamana bırakın onlar ne zaman kendilerini hazır hissederlerse eş tutar yavru yaparlar...
benim fikrim bu, ustalar daha iyi bilir...

maşallah aldığım 2.günü eş tuttular yem kustular.Dişide 2 gündür yuvalıkla haşır neşir eşeleniyor flan acaba footo yanılması olabilir mi diye merak ettim ama net foto koyuncada 4-5 aylık deniyosa yapcak bişi yok :)

Aynen özge daha yeni çıkıyor irisleri 5 aylık civarı 2,5 aya kadar çiftleşmeye hazır olur alırsın yavruları :)

Çok güzel bir kuş ama zamanla olacaktır inşaallah

Geri