petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

merhaba arkadaşlar kuşlarımın cinsiyeti ve yaşı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati YILMAZ tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Necati YILMAZ

[​IMG]/o1305.hizliresim.com/19/l/n6f7f.jpg[/IMG][/IMG][​IMG]

2. Necati YILMAZ

arkadaşlar sarı dişi mavi erkektir ama bugün bi petshop cuya götürdüm maviye dişi dedi

3. Mehmet ŞEKER

mavi erkek sarı dişi. 2 aylık civarı yaşları.. ama mavi kuşun kesin cinsiyeti için biraz beklemek lazım..

4. Necati YILMAZ

anladım bugün götürdügüm petshop aynısını söyledi

5. Ezel ALBAYRAK

Cereler daha oturmamış biraz daha beklemeniz gerekicek.

6. Necati YILMAZ

.

anladım peki bunlara hazır yem dışında napabilirim ne verebilirim ele felan gelmiyorlar kaçıyorlar hep

7. Ezel ALBAYRAK

Çift kuşları kendinize alıştıramazsınız zaten,bu amaç için tek kuş bakmanız lazım. Ele gelmeleri için dal darı'yı deneyin veya kafes içinde yem yedirmeyi,bence hiç ilgilenmeyin şimdiden eş yolma yollarında ilerlesinler. hazır yem dışında haftada 1-2 kez yumurta maması yapabilirsiniz,suyuna vitamin koyabilirsiniz(max-8 saat ömrü vardır.) http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...e-size-firsat-resimli-mama-anlatimi-1636.html

8. Engin Avcı

Mavi erkk sari disi ciftler alismaz cok zor yani tek en iyisi

9. Necati YILMAZ

.

ama bugün götürdügüm petshop maviye %80 dişi dedi

10. Engin Avcı

Kusun Azdaha buyusub disimi erkkmi blli olur ama sari.disi mavi erjege cook bnzior. Buyusn anlasilir cinsiyeti

11. Necati YILMAZ

arkadaşlar bi sorum daha olacak kuşlarımın ırkı nedir acaba?

12. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İkiside dişi :)

13. Necati YILMAZ

alanı 35 gün felan oluyo maviye erkek sarıya dişi dedi dün başka petshopa götürdüm maviye dişi dedi. peki ırkı nedir.?

14. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    valla bana kalırsa petshop doğru söylemiş..kuşların ikiside dişi ama daha yavru kuşlar..istersen 1 ay bekle ve tekrar foto ekle..son kararları o zaman verelim..

15. Necati YILMAZ

hımm tşk ederim peki maviyi ayrı kafese katsam bu kuştan 2 3 ay büyük erkek alıp sarının yanına katsam sakıncası olurmu?

16. Ezel ALBAYRAK

.........................

Sayfayı Paylaş