Karadeniz Pet

merhaba arkadaslar

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
bır çift muhabbet kuşlarım var erkek kızısmıs ama dışı hla kızısmadı ıkısıde elime gelmior yaklaştırıorum kaçmıor ama parmagmada gelmıor elıme aldıgmda erkk çok ısırıo dışı bazen ısırmıo kapılarını açıorm kendılerı cıkıor ucuor odayı tanıdılar artık duvara fln da çarpmıolar onları kendıme nasıl yaklastrabılırm dışı bna tam olarak yaklasmadıgı ıcn mı cıftleşmeye hazır degıl erkek hazzır lutfen yardımcı olun arkadaşlar çiftimden yavru almak ıstıyorum bırde bırz snra resım yuklıcem erkk kuşumun tuylerı fosforlu gb çok parlak simli gbi acba yedıklerınden mı bu normal mı

yavru almak istiyosan bırakma ve kendine alıştırma mama ve kızıçması için veya nijer de olur ama hiç kuşları bırakma ve yaklaşma rahatsız etme alışmaları zor dor gerci

hıç salma kuşlar eşleşsin yavru almya çalış yada kuşları sat sadece tek erkek 2 aylık yavru al onu kendıne alıştırr

yanlışmı yapıorum yanı suanda da dışardalar yuvalarına koysammı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:16 --

hyr bn kuşlarımı sevıyorum resımlerını koyucam smd bı bakarsanız renklerının çok guzl oldugunu görüceksınız bn onların yawrusu olsun ıstyorum

yuvalarına koyun yuvalık takın dışarı hiç çıkarmayın ve rahatsız edılecek ortamda tutmayın yerlerını değiştirmeyın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:18 --

resim gönderirsenız yardımcı olmaya çalışırızz

suanda salondalar genellıkle salonda oluouz ses oluoo tbkıde ama burya alıştılar ve dger odalar soguk sorn olrmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

ukjm7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

ukjp6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

ukjqn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

ukjrj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:31 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

ukjt4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

ukjv5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

ukjwb.jpg

dişi olanın çehresını daha net çeker mısınız yakından gagasının ustunu

ukjxg.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

tmm çekiorum hmn perdedeler ztn suanda

dişi olanın çehresını daha net çeker mısınız yakından gagasının ustunu

ukkj4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bu kdr cekebıldım

dişi kızgın değil eşleşmesı ıçın kızışması lazım kafesten dışarı salmayın kuşlarınızı ve zamana bırakın

Arkadaşım ben bu resimleri en az 6 7 konuda gordum ne sormak istiyorsan tek konu açıp sor boyle konu kalabalığı oluyor forumda

tam olarak cvp alamadıgm ıçn knu acmk zornda kalıorum ılk dfa bı cifm var ve bılgı almk istiorum sağlıklılar mı kızısmıslarmı dışım kızısmams dnıo ne ypmam lazm kızstrmk ıcn onlara çıtadan yenı buyk bı kafes yapıorum yerlerını degstrsem cıtadan yaptgm kafese koysam yerlernı yadırgarlarmı büyük kuşlarm bna çok yaklaşmıolar nası yakınaştrabılırm erkek kuşumun tüyleri normal mı resmdede görgnz gb ögrenmk istedgm çok sey var cvp alabılrsm knu açmam

tam olarak cvp alamadıgm ıçn knu acmk zornda kalıorum ılk dfa bı cifm var ve bılgı almk istiorum sağlıklılar mı kızısmıslarmı dışım kızısmams dnıo ne ypmam lazm kızstrmk ıcn onlara çıtadan yenı buyk bı kafes yapıorum yerlerını degstrsem cıtadan yaptgm kafese koysam yerlernı yadırgarlarmı büyük kuşlarm bna çok yaklaşmıolar nası yakınaştrabılırm erkek kuşumun tüyleri normal mı resmdede görgnz gb ögrenmk istedgm çok sey var cvp alabılrsm knu açmam

Tekrar tekrar konu açmanıza gerek yok bunu demek istiyorum. Tek konuda bütün sorularınız sorabilirsiniz. Cevap alamassanız biraz zaman geçtikten sonra tekrar sorarsınız ama aynı konuda.

onun nası ypıldgnı bılmıom işte bilsem knu acmama gerk kalmz dgru soluosunz bırde kuşlarm hakknda bılgı verırsenız sevnırm ılk defa bı cıftm oluo ve endıselıyım dgru bakıormuyum emn deglım szde bnı anlayn rahtszlık verdysm özr dilerm ...

yeni kafeslerini yadırgarlar evet... eş olan kuşları kendinize yakınlaştırmanız biraz zor kendinize yakınlaşmak istiyorsanız tek alacaktınız. ama bana kalırsa bu güzelliği ayırmayın dişi kızışınca yuvalığı takın yavruları bekleyin.yumurtlama zamanı vitamin ve mama vermeyide ihmal etmeyin

Öncelikle kuşlarınızdan yavru almak istiyorsanız kendinize alışmasını istemeyeceksiniz. Ayrıca kuşları salmayın. Dişi kuşunuz daha çiftleşme yaşına gelmemiş yani küçük. Yaklaşık 2 ay sonra hazır olacağını düşünüyorum. Bulundukları ortamı sık sık değiştirmeyin onlar için bir yer ayarlayın ve orada kalsınlar. Yem su vs dışında onlarla ilgilenmeyin. Ayrıca kafes biraz küçük eğer imkanınız varsa yenisini alabilirsiniz.Vitamin mama verin bunlar gelişmelerinde önemli şeyler.

yuwalıkları takılı ztn dışı kızısana kdr çıkarsam mı acba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:00 --

herseylerı var kafeslernde oyuncklarnı cıkardm agac dalı taktım yuvalıgnı cıkarsam nası olur dışı kızısana kdr yda kızıstgnı anlamak ıcn kalsn mı yuvaya grp çıkmasndan zamnla anlasılr herlde ama dışının hc yuvalıga ılgsı yok

istersen kalsın ıstersen çıkar sen bılırsın

Geri