Karadeniz Pet

merhaba ben ilk kez muhabbet kusu alicam nerden almaliyim ?

• Konbuyu başlatan furkan0
  • Başlangıç tarihi
F

furkan0

Guest
merhaba ben ilk muhabbet kusumu istanbul emin önunden alacagim bazi dedikodular duydum oranin kuslari kötu diye lutfen daha önce oraya gidenler cevap yazsin duyduklarinizi yazmayin cevap olarak

Eminönündeki kuş pazarından alırsan pişman olursun. Üreticilerden alın derim.

oturuğun yeri bilmiyorum ama uzaksan gitiğine degmez kendi oturugun çevrendeki muhabbet kuş u satan kuşculardan alirsan daha iyi olur. para bakıımından hemen hemen aynı emınonunde ki bir yavru kuş 11 tl ise senın oludugun yerde ki muhabbet kuşu 15 tl civaridir. hollanda kuşlari da 25 veya 30 civaridir. yol para ile oturugun yerdeki kuşunun satıği kuşla aynı paraya geliyor. hemde cok yorulmuş olmasin. yinede sen bilirsin tabikide...

umutcana katılıyorum, üreticilerden al.. istanbulda yaşıyorsan eminönünden alma.

valla oturdugum yerde uretci yok diye biliyorum da ama petshop var ordanmi alsam daha saglikli olur ?

renkleri parlak olcak dostum yeni doğmuş istersen ıskıntı olmaz.

oturdugun yerdeki kuşcuda alabilirsin yavru fiyatlari bizim burda 15 tl

Petshop çu nerden alıyor sanıyorsunuz ? ya üreticiler getirip veriyor ya adam gidip ordan alıp getiriyor.

Ayrıca eminönündeki kapandı diye biliyorum son zamanda giden varmı oraya teyit edelim.

Petshop çu nerden alıyor sanıyorsunuz ? ya üreticiler getirip veriyor ya adam gidip ordan alıp getiriyor.

Ayrıca eminönündeki kapandı diye biliyorum son zamanda giden varmı oraya teyit edelim.

valla bilmiyorum bu gidisle bana en yakin olan pet shopdan alacagim gibi eminönundeki kuslar hakkinda fazla dedikodu var en iyisi riske girmemek..........

Bende tavsiye etmiyorum,
bazen benim hamstera yem
almaya gidiyorum, o kuşların
taşıma şekillerini, kafeslerde
hastalanmış, ölmüş yatan
kuşları görüncede asla diyorum.

Geri