Karadeniz Pet

mini mini bir kus

• Konbuyu başlatan mujde hatipoglu
  • Başlangıç tarihi
M

mujde hatipoglu

Guest
y2RVPL.jpg
[/url][/IMG]Cinsiyeti nedir irki yerli herhalde değil mi a dostlar

resim yüklerseniz ona göre yorum yapar arkadaşlar.

Resim yuklemeyi bir turlu bec er emedim yardim eder misiniz

resim yuklemeyi bir turlu bec er emedim yardim eder misiniz

hızlı resim yükleye gir dosya seç de fotoyu seç çıkacak linklerden form olanı kopyala grafik ekle bölümüne tıkladığında açılan ekrana kopyala :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:13 -->-> Daha önceki mesaj 02:13 --

Son düzenleme:
Form olan dedigin hangisi :((

Moderatör tarafında düzenlendi:
Soyadınız nihat hatipoğluyla aynı eminim yüreyinizde aynıdır iyi birine benziyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:19 -->-> Daha önceki mesaj 02:18 --

Fotoğraf yine gelmedi eğer başka bir fotoraf yolard-sanız aradığınız cevaba daha çabuk ulaşabilrisiniz

linkin solunda en başta yazıyor 2. sırada

Hizliresim.com a girin. Dosya seç kısmından resminizi bulunduğu konumdan seçin. Yükleye tıklayın. Yükleme tamamlandıktan sonra 5 satır link çıkacak. Siz forum başlığı altındaki linki kopyalayıp yapıştırın.

müjde hanım fotorafı yükleyin size yardımcı olurum

MÜJDE HANIM KONUDAKİ VİDEOYU İZLEYİN ORADA ANLATIYOR konuyu attım diyer sayfada

Müjdecim gelmiyor

Beğenin için saoll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:36 -->-> Daha önceki mesaj 02:36 --

Ohh geldii

öncelikle kuşunuz henüz 1. Ayını yeni doldurmuşa benziyor cinsiyeti erkek fakat küçükken pek anlaşılmaz değişebilir. Kuşunuz yerli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:39 -->-> Daha önceki mesaj 02:38 --

Bunuda beğenirmisin :)

Geri