petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muabbet Kuşu Kavgası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici

Arkadaşlar Benım Muhabbet Kuşlarım Yavrulamıştı Yavrum 1.5 Ayı geçti bugun yavru yuva dan kafes çıkmış aaz kalsın anne ile baba bir bilerini öldürüylardı neyse onları ayırdım bu sefer de anne yavruyu öldürüyor yavruyu aldım anne ile baba hiç kavga etmemiş gibi duruyola kafaeste neden olabilir acil yardım etmenizi sizlerden rica edecem

2. kenan

kenan Guest

Yavru kuşlar yeme düştükten sonra yavrular kafesten alınmalı tekrar çiftleşmek isteyen kuş yavrusunu vurup öldürebilir kafeste istemez yavruları ayrı kafese alın yuvalığıda çıkarın aradan biraz zaman geçsin hemen yumurtlamasınlar dinlendir hayvanları

3. armand0

armand0 Guest

Yavruyu kıskanmış olabilir yavruyu hemen baska kafese alın yuvadan çıktıkdan sonra çıkarırsanız birdaha böle bir sorun olmaz

4. Burak Bilici

Çok Teşekkürederim Sizlere. Aynen Dediğiniz Gibi Oldu Yavruyu Aldım Gül Gibi Geçiniyolar Eşler. Ee Şimdi Yavruyu Nasıl Besliyecem Kendisi Yemeye Başlar mı yoksa bizmi besleyecez.

5. kenan

kenan Guest

Sen besliyemessin 1.5 aylık kuş yem kırmayı öğrenmiştir yinede gözlemle yemi kırıp yediğinden emin olduysan bi sorun yoktur

6. Burak Bilici

Kenan Bey Çok Teşekkürederim. Son Bir Soru Eğer Kendi Kırıp Yemez iSe Ne yapmam gerek bu konudada bilgi veriseniz çok sevinrim.

7. Burak Bilici

Ana Yavu Attı Dışarı Kendisi Çıkmıyor Şimdi Yuvadan Yeniden Mi Yumurtlayıp Kuluçkaya Yatacak :)

8. Burak Bilici

Sayfayı Paylaş