petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Muabbet kuşundaki ilginç sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

bugün bana bi akrabamdan yavru bir muhabbet kuşu geldi söylediklerine göre çocukları çok hırpalıyormuş kuşu kuş bu arada dişi asıl sorun kuş robot gibi kafasını sağa veya sola çevirirken titreterek çeviriyor ve her zaman böyle uçurayım dedim bi sağa bi sola uçuyor ileriye uçarken birden geriye geliyor sarhoş gibi ordan oraya çarpıyor daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı bu kuşu 2 hafta önce gördüğümde sapa sağlamdı hatta 1 kere salmıştım sorun yoktu şimdi ise kafasını titretiyor (vücudu değil dikkat edin) acil yardım lütfen

#1 Ahmet Yusuf TAŞ, 9 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Temmuz 2014
  2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    carpa carpa dengesı bozulmustur

3. Ahmet Yusuf TAŞ

Peki geri düzelirmi az önce akrabama sordumda 4 gündür böyleymiş heralde kuş 2-3 aylık daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:06 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

up up up up up

Sayfayı Paylaş