Karadeniz Pet

Mubişlerim Hakkında Yorum

Hayro0

Meraklı Üye
Arkadaşlar açtığım yumurtlama konusunda ikisinede dişi dedi bazı arkadaşlar.

Tekrar yorum almak istiyorum sizlerden.

Yumurtlatmak istiyorum. Sarı olan daha çok alıştı mavi yi elime bile alamıyorum.

İkiside dişiyse ne yapmam lazım onun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

ya da Sarının yanına hiçbişi almasam üzülür mü yanlız kaldı diye?

Teşekkürler.

FOTOĞRAFLAR :

13310b.jpg

2a48ce.jpg

Son düzenleme:
Al ikisini koy kafese götür petshopa ver maviyi at sariyi kafese hangi erkekle uyumlu ise al eve gel benim diyeceğim budur

Yapacak bir şey yok yeni kuşa da alisirsin üzülme

ikisine de ayrı ayrı eş al 2 çiftle üretime devam edersin..

ya arkadaşlar mavisinin burun çevresi mor sarısının ise pembemsi bu durumda mavi erkek sarı dişi olmaz mı?

ya arkadaşlar mavisinin burun çevresi mor sarısının ise pembemsi bu durumda mavi erkek sarı dişi olmaz mı?

Çok güzel bi noktayı yakalamışsın ama o dediğin genelde beyaz kuşlarda oluyor misal bende erkek şu an ceresi buna yakın bişi fotoğrafını şuraya yüklesem çoğu kişi dişi diyecektir belkide ama erkek kuş ve kızışmış bi erkek ama ceresine bakarsan kızıştığına dair en ufak bi belirti yok hala aldığım ilk gün ki gibi ceresi o yüzden cinsiyet konusunda %100 emin olamayan arkadaşlar çok daha belirin olan kuşları almalarında fayda var

Eski kuş aklıma gelicek işte abim :/

Diğerinede alışırsın. Ben kuşumu kaybettim kaç hafta ağladım ama sonra muhabbet kuşu olmadan yapamıycağımı anlayıp tekrar aldım ve onunla çok mutluyum. İyiki almışım hiç pişman değilim. Eski kuşumu çok seviyodum ama bir süre sonra artık aklına gelmiyo yeni kuşunu aldığında. Ki ben kaybettim ona rağmen , sen sadece vericeksin bişey olmaz korkma. Daha iyi olucak verip eş alırsan

Diğerinede alışırsın. Ben kuşumu kaybettim kaç hafta ağladım ama sonra muhabbet kuşu olmadan yapamıycağımı anlayıp tekrar aldım ve onunla çok mutluyum. İyiki almışım hiç pişman değilim. Eski kuşumu çok seviyodum ama bir süre sonra artık aklına gelmiyo yeni kuşunu aldığında. Ki ben kaybettim ona rağmen , sen sadece vericeksin bişey olmaz korkma. Daha iyi olucak verip eş alırsan

Teşekkür ederim.

Geri