Karadeniz Pet

Muhabbet dediğin böyle olur :)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
inşallah doktora gitmişsindir.hastalık dediğin hafife alınmamalı.bu aradada kuşlarla fazla ilgilenme,vücut güçsüz düştüğünden başka hastalıklarada kapı açılmış olur

Doktora gitmedim valla her sene oluyor bende bu, ilaç vardı kullandım onu gündüz yine biraz iyi gece pis oluyor. Cok ilgilenemiyorum zaten kuşlarla bugün ilk kez baktım 3 gündür böyleyim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:25 -->-> Daha önceki mesaj 05:24 --

çok gecmis olsun olsun rainy ninin de fotosunu görmek isteriz :D ayrıca kusların çok güzel

Teşekkür ederim rainy'nin foto albümü var konularımda :) bi sürü resim paylaştım

bence doktora görün,her sene oluyor diyorsun ama geçen sene belki soğuk algınlığıydı,bu sene daha ağır mikrobik olabilir.yazsın sana iki ilaç hemen kendine gelirsin.hayat ihmale gelmeyecek kadar güzel

bence doktora görün,her sene oluyor diyorsun ama geçen sene belki soğuk algınlığıydı,bu sene daha ağır mikrobik olabilir.yazsın sana iki ilaç hemen kendine gelirsin.hayat ihmale gelmeyecek kadar güzel

Sağol abi düşündüğün için haklısın ama bende doktor fobisi var neden bilmiyorum.çok şükür bugün daha iyiyim mutlu yıllar ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:46 -->-> Daha önceki mesaj 03:45 --

Muhabbet Kuşu Şakir konuşuyo :) - YouTube buda benimki 9 aylık sizce iyi mi ayına göre konuşması ?

2 kez paylaşmışsın benim konum içinde ve soru sormuşsun,başka bir konu açman daha iyi olurdu çünkü forum kuralı bu diye biliyorum.sevimli kuşun varmış maşallah

Sağol abi düşündüğün için haklısın ama bende doktor fobisi var neden bilmiyorum.çok şükür bugün daha iyiyim mutlu yıllar ;)

teşekkürler güzel kardeşim.eşinle beraber mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmen dileğiyle.mutlu yıllar

maşallah çok hareketliler bunlara dişi lazım.

İkisininde eşi var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:49 -->-> Daha önceki mesaj 03:47 --

teşekkürler güzel kardeşim.eşinle beraber mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmen dileğiyle.mutlu yıllar

Teşekkür ediyorum sende ailenle ve sevdiklerinle sağlıklı,huzurlu,mutlu,paralı ve muhabbetli yıllara :)